Yaparsın Aşkım Nerede Çekiliyor? Yaparsın Aşkım Kış Olimpiyatları Çekimleri Neresi?

Yaparsın Aşkım Nerede Çekiliyor? Yarışmadaki Kar Kış Çekimleri Neresi? Yaparsın Aşkım yarışmasında kış mevsimi gelince farklı bir konsept deneniyor. İlker Ayrık Yaparsın Aşkım Kış Olimpiyatları başlıyor diyerek programını başlattı. Yaparsın Aşkım bu sefer dışarı da bir oyun oynanıyor. Araba ile İlker Ayrık karların ortasına geliyor. Yarışmacılar tekerlerini sökerek yarış yapıyorlar.

Yaparsın Aşkım programında bu hafta kar kayak merkezinde yarışma yapıldı. Sonrasında stüdyoya taşındı yarışma. Ancak ilk oyun karlar altında yapıldı. Arabanın tekerlerini çıkarma oyunu oynandı. İlk oyun kayak merkezinde yapıldı. Seyirciler bu kayak merkezinde yarışma yapıldığını görünce de kayak merkezinin nerede olduğunu merak ettiler. Bu kayak merkezi adı adresi bilgilerini sizlerle paylaşmak istedik.

Yaparsın Aşkım yarışmasının kış olimpiyatları İstanbul’a en yakın kayak merkezi olan Kartepe’de yapıldı. Kartepe Kocaeli’nin ilçelerinden birisi. Kocaeli’nin ilçesi Kartepe yemyeşil doğası ve yer şekilleri ile kar sporlarına uygundur. İstanbul’a yakın konumu ile günübirlik etkinlikler için uygundur. Kartepe’nin beldelerinden biri olan Maşukiye kahvaltısı çok meşhurdur.

Kartepe sınırları içerisinde yer alan doğal güzelliklerden Aygır Deresi, Kuzu Yaylası, Alabalık Vadisi, Soğuksu Piknik Alanı, Başdeğirmen Mesire Yeri, Uzuntarla, Sarımeşe ve Eşme’yi gidecekseniz listenize ekleyin. Kartepe’de Yaparsın Aşkım yarışmasında kar bölgesi ve dağları kullanıldı.

Kartepe’de en çok yapılan ve sevilen spor kış sporudur. Kartepe’de ağaçlık bir bölgede yapılıyor Yaparsın Aşkım yarışması. İlker Ayrık araba ile oralara nasıl çıktı orasını bilemeyiz tabi ki. Çünkü araba ilelreyemiyor bile fragmanda. Hatta oyüzden yarışmayı araba gitmiyor diyerek yarışmacılara tekerleri söktürmüş bile olabilir. İlker Ayrık Yaparsın Aşkım Kış Olimpiyatları Kocaeli Kartepe’de yapıldı. Kocaeli Kartepe’de gerçekten mükemmel bir doğa ve kış havası hakim. Yaparsın Aşkım’ı Kartepe’de yapmak gerçekten süper bir fikir.

İzleyip ve gitmek isteyenler için bizlerde fikir vermek istedik. Günübirlik ve haftasonu gezileri için Kocaeli Kartepe mükemmel bir yer.Yaparsın Aşkım’ın çekimleri biraz daha arka bölgelerde çekilmiştir. İnsanların olduğu yerlerde çekim yapılması zordur elbette.

Not: FOX’un sevilen yarışma programı ‘Yaparsın Aşkım’dan kış ayına özel bölümler! İlker Ayrık’ın sunumuyla ekranlara gelen yarışmada Aralık ayı boyunca Continental lastikleri sponsorluğunda yarışmacılar açık havada kış oyunları oynayacak. ‘Yaparsın Aşkım – Continental Kış Olimpiyatları’ ilk bölümüyle Cumartesi 20.00’de FOX’ta!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 13 Aralık 2018