Yaparsın Aşkım Var mı Yok mu Bitti mi Neden Yayınlanmıyor? (Son Reytingler)

Fox tv de yayın hayatına başlayan ve oldukça sevilen bir yarışma formatı ile herkesi eğlendirmeyi başaran Yaparsın Aşkım yeni bölümleri fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ederken Çarşamba akşamlarının sıradışı reytinglerinden dolayı program oldukça zor anlar yaşamaya başladı. Hemen akıllara Yaparsın Aşkım bitiyor mu sorusu geldi..

İlk başladığı haftalarda reytinglerde 1. sıralarda olan sevilen yarışma formatındaki Yaparsın Aşkım İlker Ayrık’ın sunumu ile oldukça sevilip beğeniliyordu. Ancak programın her geçen hafta reytinglerde düşmesi özellikle çarşamba günü sonradan başlayan Sen Anlat Karadeniz dizisinin tüm dizileri olduğu gibi programları da olumsuz etkileyip reytinglerini düşürdüğünü açıkça söyleyebiliriz.

Reytingleri düşen Yaparsın Aşkım erken final mi yapacak ne zaman bitecek? Aslında yarışma formatı çok orjinal olduğu için İlker Ayrık ile her zaman izleyici bulur, ancak hem yeni dizilerin başlaması hemde Pop Star gibi benzer eğlence içerikli bir programında çarşamba yayınlanması Yaparsın Aşkım ekibini oldukça zorlamaya başladı. İşte geçen haftalarda Yaparsın Aşkım programının aldığı son reyting oranları:

Yaparsın Aşkım yarışması fox tv de Var mı Yok mu Bitti mi Neden Yayınlanmıyor? Erken Final mi Yapıyor..

Öncelikle söylememiz gerekir ki ilk haftalarda iyi bir başlangıç yapan Yaparsın Aşkım kısa sürede dizilerin yoğunluğu ile reyting kaybı yaşadı. Birde format Ben Bilmem Eşim bilir ile aynı olunca sanırım izleyici dejavu yaşadı ve çok fazla ilgi göstermedi. İlk 20 ye bile girmekte zorlanan programı oldukça zor günler bekliyor.

Bize gelen bilgilere göre reklamlar program masraflarını bile karşılayamıyormuş, bu yüzden kısa süre sonra Yaparsın Aşkım Var mı Yok mu Bitti mi sorularını sormaya başlayabiliriz çünkü program kısa sğre sonra final yaparak ekrana veda edecek. Çarşamba gününden başka bir gün yayınlansa mesela Cumartesi günü diziden sonra 23.00 da felan ekrana gelse kesinlikle daha fazla izlenir diye düşünüyoruz biz.

Sizlerde bu konudaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız lütfen. Yaparsın Aşkım yarışma programı normalde sezon sonuna kadar devam edecekti ancak düşük reytingler dolayısı ile erken final yapacak gözüküyor. Bu konuda sizlere hem reytinglerin son durumu ile hemde reklam konusundaki zorlanmasıyla ilgili bilgiler aktarmış olduk. Sizlerin de merak ettikleri varsa aşağı yazabilirsiniz..

YORUMLAR

  1. İlgililere sesleniyorum bu dizi furyası içersinde her bölümü farklı eylenceli yaparsın aşkım bitmesin .

    1. çok güzel eyleniyorduk zevkle izliyorduk tekrar yayınlanır sa memlun oluruz Hasan yılmaz

  2. programın bitmesini hic istemiyoruz tam tersi cumartesi pazar 2 gun yayınlanmasını istiyoruz dizi seyretmekden bıkmış grupları da duşunurseniz memnun oluruz

  3. yaparsin askim bitmesin cok eylenceli baska gune alin cumartesi olsun mesela bakin ne reyting yapar

  4. hayir bitmesin lutfen okadar guzelki neden baska gune almiyorsunuz carsamba olmasi sartmi cumartesi olsun nolur

    1. tekrar başlsın dizi bka baka usandık her kanal dizi oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.