Yaparsın Aşkım Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Final mi (25 Nisan Çarşamba)

Fox TV ekranlarında Çarşamba Akşamları yayınlanan sevilen yarışma programı yaparsın aşkım bu hafta ekrana gelecek mi gelmeyecek mi 25 Nisan çarşamba günü yaparsın aşkım olacak mı yeni bölüm neden yok Niçin yayınlanmıyor gibi soruları merak edenler için bu sayfada cevap vermek istiyoruz.

FOX TV’de devam etmekte olan yaparsın aşkım yarışma programı 25 Nisan çarşamba akşamı ekrana gelmeyecek. FOX TV’de 25 Nisan’da TV’de ilk kez gösterilecek olan 4 n 1K Filmi kanalda gösterime girecek. 4 n 1K filminin yayınlanmasıyla birlikte aylardır devam etmekte olan yaparsın aşkım yarışması da çarşamba akşamı yayınlanmayacak.

25 Nisan çarşamba Yaparsın Aşkım Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Final mi gibi soruları merak edenler için hemen cevap verelim. yaparsın aşkım bitmedi devam ediyor ancak günü değiştirildi artık bundan sonra yaparsın aşkım cuma günleri FOX TV’de ekrana gelmeye devam edecek.

25 Nisan çarşamba akşamı yayınlanmayan yaparsın aşkım programı Fox TV’nin almış olduğu kararla artık Cuma günleri saat 20 de ekrana girecek. aşağıda yeni fragmanı da sizlerle paylaşıyoruz ki Hem yeni bölümü göresiniz hem de gününün değiştiğini anlayasınız diye.. Sizce yaparsın aşkım yarışmasının cuma gününe alınması doğru bir karar oldu mu yoksa yakında final yapacağının bir habercisi mi lütfen siz de yorum ve görüşlerinizi de aşağıya yazabilirsiniz.

Yaparsın Aşkım 27 Nisan cuma günü kaldığı yerden fox tv de devam edecek. İşte Yaparsın Aşkım 20. bölüm tanıtım Fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yaparsın Aşkım Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Final mi (25 Nisan Çarşamba) (5 Yorum)

  1. 15 nisanda antalya ya çağırıldık görüşme yapıldı elendikmi seçildikmi hiç bir haber gelmedi nerden öğrenebiliriz

  2. bence cuma olması iyi oldu çünkü programı çok sevmeme rağmen haftaiçi sabah erken kalkmak zorunda olduğum için izleyemiyordum.Artık hiç kaçırmam.

Etiketler: Eklenme Tarihi: 25 Nisan 2018