Yaparsın Aşkım Yarışması Başvuru Formu (Fox Tv)

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Yaparsın Aşkım Yarışması Başvuru Formu (Fox Tv) konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Yaparsın Aşkım Yarışması Başvuru Formu (Fox Tv) hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

İlker Ayrık bu sezon Fox tv ile anlaşmıştı. Yeni formatı da belli oldu. İlker Ayrık daha önce bir çok program sundu. En çok Ben Bilmem Eşim Bilir programı ile başarı sağları kanald ekranlarında. Daha sonra da Varmısın Yokmusun sundu Star tv de. Aynı başarıyı sağlayamadı.

Sonrasında Fox TV’de 10 Numara 5 Yıldız yarışmasını sundu ve çocuklara hediyeler dağıttı. İlker Ayrık aslında en çok Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasıyla tanındı. Ancak bu yarışmanın formatı Kanald de ait. Bu yüzden başka kanalda yayınlanamıyor. 1 Ocak 2018 pazartesi günü başladı Yaparsın Aşkım yarışması..

Ben Bilmem Eşim Bilir formatına benzer bir format olan Adını Sen Koy yarışmasını sunacak.  Adını Sen Koy yarışmasında çiftler kıyasıya yarışacak ve büyük ödülü alacaklar. Adını Sen Koy programı daha önce Endemol tarafında Star TV de Mehmet Ali Erbil tarafından sunulmuştu. Bu sefer kanal değiştiriyor aynı isimle devam ediyor.

Yaparsın Aşkım Yarışması Başvuru Formu Katılım Mülakat Yerleri Şehir ve Otel tarihleri:

yAPARSIN AŞKIM YENİ MÜLAKAT YERLERİ OTELLERİ

Yaparsın Aşkım Seçmeler Görüşmeleri 14-15 Eylül Muğla Carissa Otel Yaparsın Aşkım Seçmeleri Görüşmeleri 16-17 Eylül Denizli Leman Otel Yaparsın Aşkım Seçmeler Görüşmeleri 18-19 Eylül Afyonkarahisar Grand Arı Hotel Yaparsın Aşkım Seçmeleri Görüşmeleri 20 Eylül Konya Rumi Otel Yaparsın Aşkım Seçmeler Görüşmeleri 21-22-23 Eylül Antalya Kaleiçi Otel

Yaparsın Aşkım Seçmeler Görüşmeleri 14-15 Eylül Muğla Carissa Otel
Yaparsın Aşkım Seçmeleri Görüşmeleri 16-17 Eylül Denizli Leman Otel
Yaparsın Aşkım Seçmeler Görüşmeleri 18-19 Eylül Afyonkarahisar Grand Arı Hotel
Yaparsın Aşkım Seçmeleri Görüşmeleri 20 Eylül Konya Rumi Otel
Yaparsın Aşkım Seçmeler Görüşmeleri 21-22-23 Eylül Antalya Kaleiçi Otel

Yaparsın Aşkım başvurusu nasıl oluyor?

1- Öncelikle aşağıda verdiğimiz başvuru formuna tıklayın çıkan ekrandaki soruları doğru şekilde doldurun.

2-Başvuru formundaki resim kısmına kendinizin ve eşinizin/nişanlınızın net resmini ekleyin.

3-Başvuru formunda tüm alanları doldurduktan sonra başvuruyu tamamla düğmesine tıklayarak işlemi bitirin.

Not: Bu aşamadan başvurunuz başarılı ile alınmıştır mesajı ve bir kod belirecektir. O kodu saklayın lütfen. Eğer başvurunuz başarılı şekilde alınmıştır yazısı ve kod gelmedi ise yeniden doldurunuz lütfen.

Başvurudan sonra: Teşekkürler, başvurunuz kayıtlarımıza eklendi.

Başvuru Numaranız: 660770… olarak belirlenmiştir. Bu tarzda bir mesaj gelecek sizlere de.. Bu numarayı saklayınız. Başvurunuzun son durumunu öğrenmek için bu numaraya ihtiyacınız olacak. şeklinde ileti gelecektir. Bu Başvuru numarasını saklayınız lütfen..

-Yarışma saatinde yoğun talepten dolayı başvuru ekranı açılmıyor bazen, ısrarcı olmayın lütfen..

-Yarışmaya büyük talep var, binlerce başvuru oldu, beni seçin, öncelik verin, torpil yapın gibi yorumlar bizi üzüyor sadece. İlgi ve alakanıza teşekkür ederiz…

Adını Sen Koy dizi bir dizi de var aslında. Aynı isimle program olması da biraz garip ama yaparlar mı yaparlar.. Adını Sen Koy yarışması başvuru formunu Foxtv resmi sitesinden bulabilirsiniz. YAPARSIN AŞKIM BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN

Yaparsın Aşkım başvuru katılım talep formu Fox Tv

SON DAKİKA: BAŞVURULAR BAŞLADI. Sitemiz üzerinden başvuru yapıp yarışmaya katılım hakkı elde edenlere mesajla kod gelmektedir. O kodu lütfen saklayınız..  YAPARSIN AŞKIM BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN

Yaparsın Aşkım Yarışması Başvuru Formu (Fox Tv) tarafından sağlananyarışma için tüm başvurular elektronik ortamda online olarak kabul edilmektedir. Başvuru işleminden sonra verilen telefon numarasına başvuru yaptığınıza dair doğrulama katılım kodu gelecektir. Bu kod ile başvurunuzu sorgulayabilirsiniz.. Bu arada yarışmalarla aranız iyiyse ve bilgi konusunda Kim Milyoner olmak ister yarışmasına katılırım diyorsanız yeni sezon için başvurular başladı bile.. Tıklayın>>

Kim Milyoner Olmak İster 2018 Yeni Sezon Başvuru Katılım Formu

Yeni Yaparsın Aşkım Yarışması Başvuru Formu Duyurusu: 2 Eylül 2018

Sevgili Yaparsın Aşkım takipçileri. Biliyoruz ki yarışmamız gerçekten çok iyi gidiyor ve başvuru talepleriniz her geçen gün artıyor.. Bu nedenle programa katılımların uzatıldığını bazı notlarla sizlere duyurmak istiyoruz.. Yaparsın Aşkım Yarışması 2018 den sonra 2019 Yılında da devam edecek.. Bu müjdeden sonra dikkat edilmesi gereken hususları yazalım..

1- Yaparsın Aşkım Yarışması Başvuru Formunu lütfen tam olarak doğru bilgilerle doldurun.

2- Yaparsın Aşkım Yarışması Başvuru Formu 2018 yılından sonra 2019 yılında da Fox tv de ekrana gelmeye devam edecektir.

3- Başvuru formundaki bilgilerin doğru olmaması durumunda yaşanacak mağduriyetlerden sorumluluk kabul edilmediğini bilmenizi isteriz.

Yaparsın Aşkım Yarışması Başvuru Formu Duyuru

4-Dizihaberi.Tv sitesi üzerinden Yaparsın Aşkım Yarışması Başvuru Formunu doldurmanız mümkündür. Ancak Pervasız yapım sunucuları yoğunluk nedeni ile zaman zaman kilitlenmekte ve hata vermektedir. Yoğun talepleriniz için teşekkür eder, bu konuda zaman zaman yaşanan sorunlardan dolayı özür dileriz.

5- Yaparsın Aşkım Yarışması Başvuru Formunu doldurup gönderdikten sonra jürinin belirlediği eşler mülakata çağrılmaktadır. Mülakat aşamasında dikkat edilecek hususlar için sizleri ayrıca bilgilendireceğiz, mülakatı geçtikten sonra sabırla program çekimlerine davet edilmeyi beklemeniz gerekiyor.

6- Yaparsın Aşkım Yarışması Başvuruları o kadar yüksek ki her başvuran çiftimizi programa almamız mümkün değil, bu konuda anlayış göstermenizi rica ediyoruz..  YAPARSIN AŞKIM ÖNCEKİ BÖLÜMLERİ İÇİN TIKLAYIN

2018 YAPARSIN AŞKIM yeni BAŞVURU FORMU

YAPARSIN AŞKIM BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2018