Yaparsın Aşkım’da Hangi Marka Araba Verilecek?

Yaparsın Aşkım araba markası nedir? 2020’de hangi marka model araba veriliyor? Verilen arabanın vergisi ödeniyor mu? Yaparsın Aşkım’ı kazananlara araba teslimatı nasıl yapılıyor?

İlker Ayrık yine eski formatı ile bu sefer yeni kanalında izleyicisi karşısına çıkacak. Daha önce Kanal D ekranlarında Ben Bilmem Eşim Bilir isimli yarışma programı ile sayısız araba kazandıran sonra da Ben Bilmem Eşim Bilir Evi programı ile yeni bir konsept ile izleyicisi karşısında yer alan İlker Ayrık  Fox Tv‘ye de benzer bir program “Yaparsın Aşkım” la karşınızda! Yaparsın Aşkım araba dağıtmaya devam ediyor! 😉

203. Bölüm (2020) Arabayı Kazanan Yarışmacı Yazısı

Yaparsın Aşkım 203. Bölüm Arabayı Kim Kazandı?

Yaparsın Aşkım’da Verilen Araba Markası Hangisi ve Vergi Ödeniyor Mu?

Pervasız Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Yaparsın Aşkım programında ilk programlarında Renault Megane marka bir araba veriliyordu. Zira arabanın tipi ve jantları Fransız marka arabayı işaret ediyordu. Verilecek arabanın ekonomik olacağı göz önüne alınırsa da bu araba için Renault veya Peugeot marka aracın ön panda olacağı da tahmin ediliyordu. 2018 yılından itibaren 2019 yılında da anneler ve babalar günü vb özel günler haricinde artık kırmızı Hyundai marka İ20 model araba yarışmada kazananların olmaya başladı.

YAPARSIN AŞKIM YARIŞMASINDA ARABA KAZANANLAR VERGİ ÖDÜYOR MU ?

Yarışma gününde sadece bir tahminden ibaret olan arabanın markasının bilinmemesi için arabanın jantarı değiştirilmiş olabiliyor. Gerçek olan bir şey var ki; İlker Ayrık yaptığı programlarda arabanın Ötv’sinden Kdv’sine  tüm vergilerini ödüyor bir de dolu depo ile ailelere arabalarını teslim ediyor, buna defalarca şahit olduk. Yarışmacılar arabayı teslim almadan önce sadece intikal vergisi ödüyor.

YAPARSIN AŞKIM’I KAZANAN YARIŞMACI ARABAYI HEMEN ALIYOR MU? ARABA TESLİMATI NASIL YAPILIYOR?

Yaparsın Aşkım yarışmasında araba kazananlar yarışma sonrasında arablarını hemen alamıyor maalesef. Araba kazanan yarışmacılar 6-12 ay gibi bir süre beklemek durumunda kalabiliyor. FOX TV daha önce de araba kazanmış yarışmacıların (10-20 yarışmacı gibi) hepsine bir arada toplu törenle arabalrını teslim ediyor.

YAPARSIN AŞKIM BAŞVURU >>>

yaparsın aşkım hangi araba veriliyor

Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen araç Hyundai İ20 2019 model arabadır…

Efsaneler özlenir, efsaneyse mutlaka geri gelir!  slogonu ile Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak İlker Ayrık’a yeni programında başarılar diliyor araba kazanacak ailelere de araçlarını güzel günlerde kullanmalarını diliyoruz. Araba Nedir? Sıra dışı görünümü nedeniyle dikkat çeken, cesur adımlarla risk alınarak üretilen Citroen C4 Cactus’ü hediye olarak vererek başlayan yarışma 2019’da Yeni Citroen Berlingo ve Hyundai İ20 veriyor. İlker Ayrık.

İŞTE O ARABANIN (HYUNDAİ İ 20) BAZI ÖZELLİKLERİ:

 • Manuel Vites
 • i20 – 1.2 MPI 5 İleri Düz Jump ( Jump )
 • Hızlanma (0-100 km/s) 13.1
 • Şehir içi yakıt tüketimi (l/100km) 6.6
 • Motor hacmi (cc) 1248
 • Maksimum hız (km/sa) 170
 • Maksimum güç (PS) 84
 • Maksimum tork (N.m) 122
 • Hızlanma (0-100 km/s) 13.1

YAPARSIN AŞKIM ‘ın verdiği muhteşem Hyundai marka 2019 İ20 model arabayı Hyundai’nin kendi sayfasından incelemek ve fiyatlarını görmek için tıklayın…

İŞTE O ARABANIN (YENİ CİTROEN BERLİNGO) BAZI ÖZELLİKLERİ:

 • Benzinli Motorlar – PureTech:
  *1.2 Litre PureTech 110 HP S&S
 • Dizel Motorlar – BlueHDi
  *1.6 Litre BlueHDi 100 HP S&S
  *1.5 Litre BlueHDi 130 HP S&S

Yaparsın Aşkım Yarışması Babalar günü Hangi Marka Araba veriliyor

Yaparsın Aşkım 2019 Babalar Günü yarışmasında verilen araç Yeni Citroen Berlingo 2019 model arabadır…

YAPARSIN AŞKIM ‘ın verdiği muhteşem arabayı Citroen’in kendi sayfasından Yeni Berlingo^yu incelemek ve fiyatlarını görmek için tıklayın…

Yaparsın Aşkım yarışmasında Banbalar gününde verilen araç Citroen Berlingo model 2019 model arabadır..  İlker Ayrık Sıra dışı görünümü nedeniyle dikkat çeken, cesur adımlarla risk alınarak üretilen Yeni Citroen Berlingo’yu hediye olarak veriyor Yaparsın Aşkımda..

Yaparsın Aşkım’daki arabanın markası Citroen, modeli ise Yeni Berlingo. 2019 model arabanın fiyatı ise 100.000 TL’den fazla. Araba ödüllü Yaparsın Aşkım yarışması yeni bölümleri ile İlker Ayrık’ın eşsiz sunumuyla FOX Türkiye ekranlarında olmaya devam edecek.

YAPARSIN AŞKIMDA DAHA ÖNCE VERİLEN CİTROEN C4 KAKTÜS…

Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen araba nedir

Yaparsın Aşkım’da verilen arabaların markası Citroen, modeli bazen C4 Kaktüs bazen de Yeni Berlingo 2019 model olabiliyor. Arabaların fiyatları ise 100.000 TL’den başlıyor. C4 Kaktüs’ün fiyatının 200 bin TL ‘den fazla olduğunnu söylesek ödülün ne kadar değerli olduğunu sanırım anlatmış oluruz!Araba ödüllü Yaparsın Aşkım yarışmasına başvuru yapmayı unutmayın! Yeni bölümleride sizde güzel bir araba kazanabilirsiniz!.. İlker Ayrık’ın eşsiz sunumuyla FOX Türkiye ekranlarında araba dağıtmaya devam ediyoooorrr!.

Yaparsın Aşkım programında ailelere ödül olarak verilecek arabanın markası HAKKINDA DETAYLI OLARAK sizlere kesin bilgi verdik..

 

YAPARSIN AŞKIM BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN

2020 YAPASIN AŞKIM BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEN BAŞVURU

 

Yaparsın Aşkım Tanıtım Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yaparsın Aşkım’da Hangi Marka Araba Verilecek? (4 Yorum)

 1. Yarışmak çok istiyorum eğer eşimde ikna olursa başvuru formunu hemen doldurmayı düşünüyorum maksat eğlence olsun ama kazanmayı da çok istiyorum ve kendime güveniyorum

 2. Katılım kabul olursa eşim için de süpriz olacak ve ilk defa bir tv programın da yarışmacı olacağız….
  saygılar

Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2017