Yaralı Aşk Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu Özeti Fragmanı

Yeni sezonda ekrana gelecek dizilerden birisi de Yaralı Aşk oldu. Yaralı Aşk dizisi aslında daha önce duyurulmuş olan Sana Kalbimi verdim dizisinin yeni adı oldu. Bizde bu yeni dizi ile ilgili bilgileri ve merak edeceğiniz herşeyi paylaşalım istedik. Yaralı Aşk Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu Özeti Fragmanı dizihaberi.tv de..

Birce Akalay deyince hemen geçen sezondan Hayat Bazen tatlıdır dizisini hatırlayıp ne güzeldi yahu neden bitti ki diye iç geçirmiş olabilirsiniz. İşte Birce Akalayın yeni dizisi Yaralı Aşk Dizisi oldu. Bizde Yaralı Aşk Dizisinin Oyuncuları kimler Yaralı Aşk Kanalı hangisi Yaralı Aşk dizisi Konusu ve Özeti ile Yaralı Aşk dizi Fragmanı tüyoları konularını burada birleştirdik.

Son olarak “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisinde geçtiğimiz sezon başrolde gördüğümüz ve Hayat öğretmen karakterini başarıyla canlandıran “Birce Akalay Yaralı Aşk Dizisinin Kadın başrolü oldu. Yaralı Aşk Dizisinde erkek başrol ise İbrahim Çelikkol oldu. İbrahim Çelikkol ile ilk kez bir dizide başrol oynayacak olan Birce Akalay yeni sezonda Yaralı Aşk ile boy gösterecekler.

BİRCE AKALAY’IN YARALI AŞK DİZİSİNDEKİ PARTNERİ İBRAHİM ÇELİKKOL OLDU.  İbrahim Çelikkol Kimdir? 1982 doğumludur bu zamana kadar bir çok dizide rol alan yakışıklı oyuncu bu sezon Birce Akalay’ın rol arkadaşı aldı.

Nur Fettahoğlu Yaralı Aşk dizisinde.. ‘Filinta’dan tanıdığımız Nur Fettahoğlu, deneyimli oyuncu Muhammet Uzuner, son olarak ‘O Hayat Benim’de karşımıza çıkan Cahit Gökile daha önce ‘İntikam’ ve ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da oynayan Arzu Gamze Kılınç da Yaralı Aşk DİZİSİNDE ROL ALACAK.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2017