Yaralı Dizi Oyuncuları Kimdir ? Başrol Oyuncusu Kadrosu ve Konusu

2019-2020 sezonda hangi diziler yayınlanacak bir bir belli olmaya başladı. Atv yeni projesini tanıttı. Sizin için kulislerde araştırmalar yaptık ve Yaralı dizi oyuncuları kimdir ilk tüyolara ulaştık. Yaralı başrol oyuncusu ve oyuncu kadrosu listesi hakkında ilk haberleri size sunuyoruz. Yaralı dizi konusu ile birlikte ATV’nin yeni projesi hakkında ilk bilgiler.

Yaralı Dizi Oyuncuları Kimdir ? Başrol Oyuncusu Kadrosu ve Konusu

Yaralı Dizisinin Konusu Nedir ATV ?

Dizinin adından da anyalacağınız gibi yaralı kelimesinin anlamı aşk üzerine kuruludur. Aşk yarası çeken bir genç ile kızın hikayesini anlatır. Ancak işin içinde para şan şöhret entrika ve hikayeler doludur. Türk sineması diyebiliriz. Dramatik yeni dizi ATV kanalında yayınlanacak. Şirket sahibi bir adam ile etrafındaki kızları görmeyen aşık olan bir gencin hikayesini izleyeceğiz. Ancak konunun işlenişi çok daha farklı olacak. Bu güne kadar daha önce hiç işlenmemiş şekilde işlenmeye çalışsa da klasik Türk dizileri segmentinde yer alacağını tahmin ediyoruz.

Yaralı Dizisinin Konusu Nedir ATV ?

Yaralı Dizisinin Oyuncuları Kimdir? Oyuncu Kadrosu Listesi

Yaralı dizisinin oyuncuları için ilk sözlü anlaşmalara varıldığı haberleri kulislerde geziyor. Uzun zamandan beri Berk Atan ile görüşen yapımcılar senaryoya uymadığını karar verdi. B planın daha ağır bastığı son günlerde sözlü olarak anlaşmaya vardıkları haberlerini aldık.  Yapımcı firmanın şuan için senaryoya uygun ismi Şükrü Özyıldız olarak belirlediği görülüyor. Kulislerde gezen haberlere göre resmi imza atılmamış olsa da baş rol oyuncusu olarak Şükrü Bey ile anlaştıkları iddialar arasında. Sevdiği kızın rolünü oynayacak güzel oyuncu ise belli oldu. Eda karakterine can verecek Cemre Baysel, Şükrü Özyıldız ile birlikte baş rol oynayacak.

Yaralı Dizisinin Oyuncuları Kimdir? Oyuncu Kadrosu Listesi

Yaralı Dizisinde Rambo Serdar Kimdir ?

Uzun görüşmelerden sonra Rambo Serdar’ı oynayacak oyuncu belli oldu. 18 Şubat 1988 doğumlu oyuncu 31 yaşındadır. Kendisini Fatmagül’Ün Suçu Ne, Kış Güneşi, Her şey Aşktan, Çoban Yıldızı ve Ekşi Elmalar gibi önemli dizilerden hatırladığımız başrol oyuncusunu biraz tanıyalım. Lise yıllarında elde ettiği başarısını İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Gemi Makineleri Mühendisliği Bölümü kazanarak tasdik etmiştir. Ailesi ile gençlik döneminde çok anlaşamayan Şükrü Yıldız okulu birinci sınıfta bırakmıştır. Tekrar üniversite sınavlarına girerek Ege Üniversitesi’nde İşletme Bölümü’nde okuduğu sırada Erasmus programına dahil olarak Portakiz’e gitmiştir.

Yaralı Dizisinde Rambo Serdar Kimdir ?

Küçük yaşından beri yırtıcı ruhun sahibidir. Portakiz’de en büyük hayali olan kafes dövüşlerine katılmıştır. Hayati darbelere maruz kalmadan sporu bıraktığı için şanslı olan Şükrü dizi seti oyuncusu olmaya karar vermiştir. O yıllarda hiç hayal edemezdi ki Yaralı dizisinde Rambo Serdar kimdir dediklerinde benim diyeceğiniz. Onun hayatı kavga ve dövüş idi. Ülkeye döndükten sonra oyunculuğa merak salan başarılı sanatçı Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde profesyonel eğitim almıştır. İlk olarak 2011 yılında Derin Sular dizisinde oynayarak medya dünyasına giriş yapmıştı. En son oynadığı dizi ise 2016 yılında Show TV’de yayınlanan 18 bölümlük Kış Güneşi idi. Dizi içerisinde Efe-Mete adı ile izlemiştik. Şimdilerde ise ATV’de yayınlanacak Yaralı dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var diye kontrol ettiğimiz baş rol oyuncu olarak kendisini görüyoruz. ATV’de yayınlanan Yaralı Rambo Serdar kimdir merak ettiğiniz bizim yazmayı istediğimiz konuları bize yorumlar kısmından iletiniz. Ünlü oyuncu instagram üzerinde @sukruayyildiz tagı ile bulabilirsiniz.

Yaralı Rambo Serdar kimdir

Atv’de Yayınlanan Yaralı Eda Kimdir ?

Yeşil gözleri ile hemen dikkatleri çeken Eda’yı kim oynuyor ? 1999 doğumlu 20 yaşındaki genç güzelin gerçek adı Cemre Baysel’dir. Kendisini en iyi TRT1’de yayınlanan Elimi Bırakma dizisindeki Melis adı ile hatırlıyoruz. Henüz üniversite öğrencisi olan genç oyuncu Eğitimine Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü’nde okumaktadır. 2014 yılında Yeşil Deniz dizisi ile başladığı oyunculuk hayatına İsimsizler dizisi ile devam etti. Güzel bir ailenin mutlu kızı olan resim yapmayı çok seven Cemre Baysel o yıllarda nereden hayal edebilirdi ki ATV’de yeni dizi başlayacak başrol oyuncusu olarak Yaralı Eda karakterini oynayacak ? 2017 yılında ise Payitaht Abdülhamit dizisinde Firuze karakterini oynamıştı.

Atv’de Yayınlanan Yaralı Eda Kimdir ?

Yaralı Dizisi Oyuncu Kadrosu Listesi

ATV’de yayınlanacak dizi hakkında gelişmeler geldikçe konumuzu güncellemeye devam ediyoruz. Rambo Serdar karakterini Şükrü Özyıldız’ın oynaması kesin gözü ile düşünülür iken partneri de belli oldu. Yaralı dizisindeki Eda kimdir diye merak edenler karşılarında 1999 doğumlu henüz 20 yaşındaki yeşil gözleri ile dikkat çeken güzel yuncu Cemre Baysel’i buldu. Yan oyuncular hakkında gelen bilgileri takip ederek konumuzu güncelleyeceğiz. sizin bulduğunuz tüyolar var ise yorumlar kısmından bize iletiniz.

Yaralı Dizisi Oyuncu Kadrosu Listesi
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yaralı Dizi Oyuncuları Kimdir ? Başrol Oyuncusu Kadrosu ve Konusu (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2019