Yaralı Dizisindeki Rambo Serdar Kimdir ? Şükrü Özyıldız Kim

Yeni sezona güçlü hazırlık yapan ATV kanalı bir baş rol oyuncusunu daha belirledi. Yaralı dizisindeki Rambo Serdar Kimdir ? Şükrü Özyıldız’ın oynadığı karakteri ve Şükrü’nün gerçek hayatını biraz tanıyalım. Dizi içerisindeki Eda ile aşkını anlatacak dizi hakkında sizlere özel tüyolar verelim.

Yaralı Dizisindeki Rambo Serdar Kimdir Şükrü Özyıldız Kim

Yaralı Rambo Serdar Kimdir ?

Serdar ile Eda arasındaki aşkı anlatan dizide oynayan Serdar yakışıklılığı ile merak ediliyor. Genç kızların dikkatini çeken oyuncu kimdir diye aratıyorlar. Şükrü Özyıldız kim midir ? ATV’de 2019-2020 sezonunda yayınlanan Yaralı dizisindeki başrol oyuncusu hakkında bilmediklerinizi konumuzda bulacaksınız. Diğer oyunculardan en çarpıcı ayırt edici özelliği Portakiz’de kafes dövüşlerine defalarca katılmış olması desek şaşırır mıydınız? İşte bu farklı oyuncumuzu biraz tanıyalım.

Yaralı Rambo Serdar kimdir

18 Şubat 1988 yılında İzmir’de doğmuştur.  İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği’ne başladığı eğitimine ilk yıldan sonra ara vermiş Ege Üniversitesi İşletme Bölümü’ne yazılmıştır. Kısa bir süre sonra Erasmus programına katılarak Portakiz’e giderek eğitimine devam etmiştir. 2011 yılında Derin Sular dizisi ile medya dünyasına adım atmadan önce İstanbul’da Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde profesyonel oyunculuk eğitimi almıştır. Kavgacı ve asi yanını dizi setlerinde unuttuğunu söyleyen Rambo Serdar karakterini canlandıran Şükrü Özyıldız bahtı açık yakışıklı sanatçımızdır.

Rambo Serdar

Yaralı Dizisindeki Rambo Serdar Nerede Oynuyordu Hangi Dizide?

2011 yılındaki ilk deneyiminden sonra 2013 yılında Benim Hala Umudum var dizisinde oynamıştır. Star Tv’de oynadığı ve baş rollerinde Gizem Karaca ile Berk Oktay’ın olduğu dizi Şükrü için önemli deneyim oldu. Belki de yıllar sonra ATV’de yayınlanacak Yaralı dizisindeki Rambo Serdar kimdir sorusuna yanıt olacak adımdı. 2014-2015 yıllarında Şeref Meselesi dizisinde Emir karakterini oynadı. 2015 yılında Star Tv kanalında Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde sanatçımızı izledik. Son rol aldığı projesi ise 18 bölümde final yapan Show Tv’de yayınlanan Kış Güneşi oldu. Şeref Bey’i Efe Mete karakteri ile hatırladınız mı?

Yaralı Dizisindeki Rambo Serdar Nerede Oynuyordu Hangi Dizide?

Rambo Serdar’ı instagram hesabından @serefyildiz tagı ile takip edebilir kendisi ile iletişime geçebilirsiniz. Yakışıklı oyuncu bekar ve bilindiği kadarı ile sevgilisi yoktur. Gizli sevgilisinin var olduğunu düşündüğümüz sanatçımıza hayatında başarılar diliyoruz. Şükrü Yıldız kimdir merak ettiğiniz bizim yazmadığımız soruları yorumlar kısmından iletiniz. Dizihaberi.tv olarak her zaman anlık cevaplar vermekteyiz, bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Şükrü Özyıldız Kimdir

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.