Yaralı Kuşlar 33.34.bölüm fragmanı analizi tüyoları..

Yaralı Kuşlar 33.34. bölüm fragmanı analizi tüyoları..

Kanal D ekranlarında hafta içi hergün saat 16:00 da yayınlanan sevilen dizi Yaralı Kuşlar dizisinde 15. ve 16. bölümde neler olacak Meryem ve Levent arasında ne olacak? Başrollerinde,  Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen,Gizem Arıkan,  Özgür Özberk, Elif Erol, Ayşen İnci,Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın olduğu Yaralı Kuşlar 34. bölümde neler olacak hep birlik de göreceğiz…

Yaralı kuşlar 33. bölüm fragmanı analizi tüyoları ve özeti.

Yaralı Kuşlar 33. Bölüm Fragmanı yayınlandı Levent, Meryem ve Tekin’i samimi bir şekilde el ele tutuşurken görüyor! Levent gördükleri karşısında nasıl bir tepki verecek ? Melis’in  Meryem ve Levent’in yakınlaşmasına mani olabilmek için yaptığı planlar başarı olur Tekin, Meryem’i yemeğe davet eder. Melis ise Levent’in Tekin ve Meryem’i görebilmesi için oyun oynar . Levent,  Meryem’e güvenmeye başlamış iken Meryem ve Levent’i baş başa görmek  Levent’in öfkelenmesine sebep olur. Melis geçici bir süreliğinede olsa hedefine ulaşmıştır. Diğer bir yandan Doğan Ayşe’nin başına bela olmaya devam eder.

Yaralı Kuşlar Dizi Konusu…

Yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış küçük Ömer’in, ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma çabasını konu almaktadır. Ancak Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar yeniden dağıtılacak hiç kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Yaralı Kuşlar Dizisi Son bölümde yaşananlar…

Levent, Meryem’den hoşlanmaya başlıyor! Levent, Meryem ve Ömer’le geçirdiği gece için ardın çok mutludur. Meryem Levent’i  etkilemeyi başarabilmiştir. Ulviye, Levent’in bu mutluluğunu gördükçe mutluluk duyar. Meryem’e ilk kez bu kadar samimi olan Levent’in önünde büyük bir engeli vardırki oda Melis. Ayşe’ye Cemil’in annesinin aldığı hediye her ikisinide şaşırtır. Çamur Dilsiz’in annesinin yaşadığını öğrenir. Minik ve Çita’nında Dilszin annesinin peşinde olduklarını öğrenen Çamur ortalığı karıştırmaya başlar.

Diğer yandan  Meryem Leventin aklından çıkmıyordur Hülya  oyunlarına devam ederken,Durmuş Meryem’in çalıştığı yeri öğrenmiştir.Levent ve Meryem’in samimi olduğunu gören Melis bu duruma çok bozulur. Melis, Meryem ve Tekin ile şirkette karşılaşınca Tekin’e yaklaşmaya başlar. Levent, tam da Meryem’e inanmaya başlamışken, Meryem’in yaptığı bir hamle Levent’i adeta yıkar.

Yaralı Kuşlar 36. Bölüm fragmanı yayınlandımı ?

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.