Yaralı Kuşlar Dizisi Erken Final Mi Yapacak Bitecek Mi?

Yaralı Kuşlar Dizisi Erken Final Mi Yapacak Bitecek Mi? Yaralı Kuşlar dizisi Kanal D  ekranlarında 1 Nisan pazartesi gününden itibaren yayınlanıyor. Yaralı Kuşlar dizisi 1 nisan pazartesi başladı ve hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Hafta içi her gün yayınlanacak olan dizi reytingleri nasıl olacak? Bu bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Yaralı Kuşlar dizisinde tecrübeli oyuncuların yanı sıra yeni oyuncularda yer alacak. Yeni oyuncuların kendilerini tanıtmaları için büyük bir avantaj bu. Yeni oyuncuların yer alacağı dizi de eğer yeni oyuncular sevilirse Yaralı Kuşlar dizisi uzun süre devam edecektir. Ancak yeni oyuncular seyirciye elektriği iyi geçiremezse kısa süre sonra final yapmak zorunda kalır.

Yaralı Kuşlar dizisi Stellar Yapım imzası taşıyor. Yapımcılığını İnci Gülen Oarr’ın üstlendiği Yaralı Kuşlar’ın senaryo danışmanlığını Mehmet Uyar yapıyor ve yönetmen koltuğunda Cem Tabak oturuyor. Yaralı Kuşlar dizisi oyuncuları;  Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez), Ali Yasin Özegemen , Ayşen İnci , Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı,Cemre Melis Çınar, Emre Çaltılı, Hasan Ballıktaş, Canan Karanlık, Sezgin Irmak, Tuğba Tutu, Emek Büyükçelik, Nuray Erkol, Ceren Yavuz, Ozan Turan, Mert Ateş, Erdem Eren Ayaz, Sayid Ege Yıldırım, Ada Çapa.

Yaralı Kuşlar dizisinde küçük Ömer’in öyküsü anlatılacak. Ömer yıllar önce anne ve babasından ayrılır ve kötü bir hayata düşer. Ömer Meryem’le karşılaşır ve kötü giden hayatının tek olumlu tarafı olur. Meryem’in babası küçük Ömer’i hiç istemez ve onu dilendirirler. Meryem onu korumak için elinden geleni yapar. Meryem kardeşi bildiği Ömer’in gerçek ailesini bulacak mı? Levent oğlu olmadan geçen günlerin acısını nasıl unutacak?

Yaralı Kuşlar dizisi hafta içi her gün saat 16:00 da yayınlanacak. Yaralı Kuşların yayında olduğu saatlerde diğer kanallarda hep programlar yayınlanıyor. Yaralı Kuşlar dizisinin rakipleri Esra Erol, Yemekteyiz, Zuhal Topal. Çok sevilen programlar ve izlenen programların karşısına çıkan Yaralı Kuşlar dizisi çokta şanslı değil malesef. Yaralı Kuşlar dizisi izlenme oranlarını sizlerle bu sayfada paylaşacağız. Buna göre de dizinin ne kadar süreceğini tahmin edelim.

Yaralı Kuşlar dizisi ilk bölümü ile 48. sırada yer aldı reytinglerde. Yaralı Kuşlar dizisi bu şekilde 1-2 hafta yayınlanırsa muhtemelen yayından kalkar. Yaralı Kuşlar dizisi reytinglerini umarız kısa sürede artırır ve devamlı olur.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Nisan 2019