Yaralı Kuşlar Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Final Tarihi Ne Zaman Bitecek?

Yaralı Kuşlar Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Final Tarihi Ne Zaman Bitecek? Yaralı Kuşlar dizisi Kanal D ekranlarında 1 Nisan pazartesiden itibaren başlayacak. Haftaiçi her gün yayınlanacak olan dizi günlük diziniz olmaya aday. Yaralı kuşlar dizisi tecrübeli oyuncuların yanı sıra yeni isimlerinde rol alacağı bir dizi. Bu yüzden eğer yeni oyuncuların enerjisi seyirciye geçerse çok sevilir ve izlenir.

Yaralı Kuşlar dizisi hafta içi her gün saat 16:00 da yayınlanacak. Yayınlandığı saatte diğer kanallarda genel olarak yemek yarışmaları yayınlanıyor bir de Esra Erol yayınlanıyor. Seyirciler programlardan sıkılmış ve yeni bir şey istiyorlarsa bu dizi onlar için bir alternatif olacak. Yaralı Kuşlar dizisi izlenirse sezon sonuna kadar devam edecektir. Mayıs ayı sonunda sezon finali yapar eğer sevilirse eylül 2019 yeni sezonda devam edecektir.

Yaralı Kuşlar dizisi konusu; Ömer yıllar önce anne ve babasından koparılır ve başka bir hayata mecbur bırakılır. Ömer daha küçücük bir çocuktur ve onun tek şansı ablası bildiği Meryem’le karşılaşmasıdır. Meryem ve Ömer hayata tutunmak için çabalasalarda herke sonlara karşıdır. Meryem’in babası küçük Ömer’i hiç istemez. Meryem ise onu her zaman korur. Meryem’in üvey annesi ve babası Ömer’i ve diğer çocukları dilendirip para kazanmak isterler. Meryem kardeşi bildiği Ömer’in gerçek ailesini bulacak mı? Levent oğlu olmadan geçen günlerin acısını nasıl unutacak?

Yaralı Kuşlar dizisi Stellar Yapım imzası taşıyor. Yapımcılığını İnci Gülen Oarr’ın üstlendiği Yaralı Kuşlar’ın senaryo danışmanlığını Mehmet Uyar yapıyor ve yönetmen koltuğunda Cem Tabak oturuyor. Yaralı Kuşlar dizisi oyuncuları;  Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez), Ali Yasin Özegemen , Ayşen İnci , Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı,Cemre Melis Çınar, Emre Çaltılı, Hasan Ballıktaş, Canan Karanlık, Sezgin Irmak, Tuğba Tutu, Emek Büyükçelik, Nuray Erkol, Ceren Yavuz, Ozan Turan, Mert Ateş, Erdem Eren Ayaz, Sayid Ege Yıldırım, Ada Çapa.

Yaralı Kuşlar dizisi 1 Nisan Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 16.00’da KanalD’de yayınlanacak. Yaralı Kuşlar dizisi reytingleri iyi gittiği durumda bu sezon sonuna kadar devam edecektir. Eğer reytingler başarılı devam ederse mayıs sonunda sezon finali yapar ve yeni sezonda eylül ayında devam edebilir. Bu tamamen sizin diziye izleyip desteklemenizle alakalı. Siz Yaralı Kuşlar dizisini nasıl buldunuz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yaralı Kuşlar Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Final Tarihi Ne Zaman Bitecek? (6 Yorum)

Eklenme Tarihi: 31 Mart 2019