Yaralı Kuşlar Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi İl İlçe Mahalle Ev Konak Neresi?

Yaralı Kuşlar Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi İl İlçe Mahalle Ev Konak Neresi? Yaralı Kuşlar dizisi çekimleri devam ediyor. Dizinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Nisan ayında yayınlanması beklenen Yaralı Kuşlar dizisi çekim mekanlarını merak eden izleyiciler için paylaşmak istedik. Yaralı Kuşlar dizisinin çekim yerlerinden ilki Eminönü ve Galata Köprüsü.

Yaralı Kuşlar dizisi çekim yerleri Eminönü Galata Köprüsü

Yaralı kuşlar dizisinin İstanbulda nerede çekiliyor sorusuna resimlerle birlikte sizlere yazmak istiyoruz. En sevilen mekanlardan birisi olan Üsküdar açıklarındaki Kız kulesi açıklarında çekimleri devam eden ve konaklarda evlerde ve arka sokaklarda çekildiği yerler var Yaralı kuşların. En merak edilen yerlerden birisi Yaralı kuşlar dizisinin çekildiği konak nerede nasıl gidilir ve Yaralı kuşlar dizisi İstanbulda nerede çekiliyor hangi mahallede? İşte o konak:

Yaralı kuşlar dizisinin çekidiği konakYaralı Kuşlar dizisi yapımcılığını Stellar Yapım üstleniyor. Stellar Yapım’ın ilk projesi olan Yaralı Kuşlar dizisinin yönetmenliği Cem Tabak üstlenirken oyuncu kadrosunda; Gizem Arıkan , Emre Mete Sönmez , Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci , Özgür Özberk , Elif Erol , Utku Çorbacı ,Cemre Melis Çınar , Emre Çaltılı , Hasan Ballıktaş , Canan Karanlık, Sezgin Irmak, Tuğba Tutuğ, Emek Büyükçelik , Nuray Erkol, Ceren Yavuz ,Ozan Turan , Mert Ateş yer alıyor.

Yaralı Kuşlar dizisinde iki yaralı minik kuş var diye adı bu şekil oldu. Bu kuşlardan birisi Ömer. Ömer yıllar önce ailesinden koparılmış ve başka bir hayata mecbur bırakılmış Ömer Meryem’i ablası biliyor. Meryem de onu kardeiş gibi koruyup kolluyor. Ancak canlarına tak ediyor. Üvey babaları onları iyi bakmıyor eziyet ediyor. Bu yüzden Meryem Ömer’i de alarak İstanbul’a kaçıyorlar. Burada yeni bir hayat kurma hayalleri varken üvey baba onlarn peşine düşer ve onları bulur. Bundan sonra olacaklar da dizi de göreceğiz.

Yaralı Kuşlar dizisi tanıtım fragmanı yayınlanınca çekim mekanları hakkında kısa bilgiler edindik. Yaralı Kuşlar dizisi çekimleri İstanbul Haliç Köprüsünde gerçekleşiyor. Sonrasında İstanbul Eminönü’nde geçiyor bazı sahneler. Yaralı Kuşlar dizisi İstanbul’un çeşitli mekanlarında çekiliyor.  İstanbul’da yaşayanlar mekanları dizi içerisinde gördükçe tanıyacaklardır.

Yaralı kuşlar dizisinin İstanbulda nerede çekiliyorYaralı Kuşlar dizisinde üvey babadan kaçan ve üvey baba eziyeti gören Meryem ve Ömer’in hikayesi anlatılacağı için fakir görünümle arka sokaklar kullanılacaktır çoğunlukla. Yaralı Kuşlar dizisi seti devam ettikçe yeni çekim mekanları hakkında bilgileri sizlerle konumuzda paylaşacağız. Yaralı Kuşlar dizisi mart ayında Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Kanal D ekranlarında başlayacak olan Yaralı Kuşlar dizisi nerede çekildi hangi mekanlarını kullanıldığı çekim yerlerinin neresi olduğu oldukça merak ediliyor. Bizde bu konumuzda izlere bu konuda resimlerle birlikte cevap vermek ve yaralı Kuşlar dizisinin çekilmiş olduğu mekanları İstanbul’daki mahalle ve caddeleri semtleri bir bir yazmaya devam edeceğiz.

Yaralı kuşlar dizisinin çekim yerleri neresiYaralı Kuşlar dizisi İstanbul’da birçok farklı mekanda çekilmeye devam ederken özellikle fragman da Haliç Köprüsü Galata Köprüsü Eminönü civarındaki mekanlar ile daha sonra Kapalıçarşı’da geçen kovalamaca İstanbul kıyılarındaki güzel manzaralar ve Arka Sokaklarda geçen dizinin büyük bölümü ve yaralı Kuşlar dizisindeki ev Konak oldukça merak edilmeye başladı. Biz de bu içeriğimizde resimlerle Elif dizisinin ilerleyen bölümlerinde sizlere daha detaylı paylaşımlarda bulunmaya devam edeceğiz. Yaralı Kuşlar dizisi nerede çekiliyor bilenler görenler aşağı yazabilir..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Mart 2019