Yaralı Kuşlar Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Başlayacak?

Yaralı Kuşlar Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Başlayacak? Yaralı Kuşlar dizisi çok yakında Kanal D ekranlarındaki yerini alacak. Kanal D bu sezon yaptığı dizi ve programlarda bir türlü istediği başarıyı elde edemedi. Bu sefer de şansını günlük diziden yana kullanan Kanal D yeni dizisi için çalışmalara başladı. KONUMUZ GÜNCELLENDİ DEVAMINA BAKINIZ…

Yaralı Kuşlar dizisi oyuncu listesi; Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen(Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır),Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Hasan), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı),Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta),Erdem Eren Ayaz (Çamur), Sayid Ege Yıldırım (Minik), Ada Çapa (Dilsiz).. Konumuzun devamında sizlerle bazı oyuncuları tanıttık. Konumuzun devamına bakınız.

Yaralı Kuşlar Gizem Arıkan (Meryem)

Yaralı Kuşlar dizisinde Meryem başrol oyuncusudur.  Meryem kardeşi yerine koyduğu ve öyle sevip koruduğu Ömer ile birlikte yaşam mücadelesi vermektedir. Sadece hayatla savaşmaz babası ve üvey anneside hep Meryem’e karşıdırlar ve Ömer’i herkesten korumaya çalışır.

Yaralı Kuşlar dizisinde Meryem karakterini canlandıracak olan Gizem Arıkan 25 yaşındadır ve tiyatro kökenli güzel bir oyuncudur. Çok fazla ekranda olmamış olsa da 2017 yılında yayınlanmış olan Organik Aşk sinema filmde rol almıştır. Gizem Arıkan daha önce Ekin Koç, Mustafa Mert Koç gibi başarılı oyuncularla çekmiş olduğu Organik Aşktaki başarısıyla Yaralı Kuşlar kadrosunda bu rolü almıştır. Gizem Arıkan Yaralı Kuşlar dizisinde Meryem karakterini canlandıracak.

Gizem Arıkan Yaralı Kuşlar dizisinde Meryem rolünde

Yaralı Kuşlar Ali Yasin Özegemen (Levent)

Yaralı Kuşlar dizisi Levent başrol oyuncusudur. Levent çocuğunu ve eşini kaybetmiştir. Oğlunu aramakta ancak bulamadığı içinde kendini yalnızlığa hapseder.  Yaralı Kuşlar dizisinin baş rollerinden birisi de Levent oldu. Ali Yasin Özegemen‘in canlandırdığı Levent karakteri oldukça yakışıklı ve karizmatik bir oyuncu. Ali Yasin Özegemen 1989 yılında Konya’da doğmuştur. Ali Yasin Özegemen İzmir ilimizde bulunan Rönesans Ajans’a bağlı olarak modelliğe başlamış ve uzun süredir bir çok defilede yer almıştır. Ali Yasin Özegemen ilk olarak oyunculuğa 2013 yılında Atv ekranlarında yayınlanmış olan Doksanlar  dizisinde rol alarak başlamıştır.

Yaralı Kuşlar Levent rolü Ali Yasin Özegemen

Yaralı Kuşlar Elif Erol (Hülya)

Yaralı Kuşlar dizisinin oyuncu kadrosunda bulunan Elif Erol oldukça farklı tarzıyla diziyi izleyenlerin ilgi odağı olacağı bir isim. Yaralı Kuşlar dizisinde Hülya rolünde oynayacak olan Elif Erol 1990 İzmir doğumludur. Elif Erol Ege Üniversitesinde Konservatuvar Sahne Sanatları bölümünden mezun olduktan sonra bir çok ajansta görev almış ve en son Şafak Sezer’in rol aldığı Ketenpere isimli sinema filminde oynamıştır. Elif Erol aynı zamanda Uluslararası Lisanslı dövüşçü olarak ön plana çıkmaktadır. Hülya rolü ile Yaralı kuşlar dizisinde rol alacak olan Elif Erol bakalım nasıl bir performans ortaya koyacak.

Yaralı Kuşlar dizisi (Ulviye) Ayşen İnci Kimdir Bilgileri

1955 Ankara doğumludur. Tiyatro yüksek bölümünden mezun oldu. 1974-1997 yılları arasında Ankara Devlet Tiyatrosunda sahne aldı. 1997 sonrası da İstanbul Devlet Tiyatrosunda sahne aldı. Sihirli Annem, Tatlı Hayat, Aşk Bir Hayal, Böyle Bitmesin, Vurgun dizilerinde rol aldı.

Ulviye Yaralı Kuşlar dizisinde Levent’in annesidir. Levent’i yani oğlunu girdiği karanlıktan kurtarmak ister. Bunun için çabalar ve oğlu Levent için üzülür.

Yaralı Kuşlar dizisi Özgür Özberk (Tekin) Kimdir Bilgileri

1974 İstanbul doğumludur. 2015 yılında Benzemez Kimse Sana yarışmasında yarışmıştır. Ezel, Gecekondu, Aşkın Bedeli, Erkenci Kuş dizilerinde rol aldı. Özge Özberk’in kardeşidir ve birlikte Özgür Yapımlar şirketini kurmuşlardır. Başarılı ve tecrübeli oyuncu Yaralı Kuşlar dizisinde Tekin rolünü oynayacaktır.

Yaralı Kuşlar Hasan Ballıktaş Kimdir (Hasan)

1972 doğumludur. Profesyonel olarak Türk Halk Müziği seslendirmektedir. Elif, İki Dünya Arasında, Unutma Beni Arka Sokaklar dizilerinde rol almıştır. Başarılı oyuncu Yaralı Kuşlar dizisinde Hasan rolünü canlandıracaktır. Hasan Meryem’in babasıdır içkicidir ve sürekli Meryem’den para istemektedir.

Yaralı Kuşlar Cemre Melis Çınar  Kimdir (Melis)

Cemre Melis Çınar Yaralı Kuşlar dizisinde Melis rolü olarak karşımıza çıkıyor. Cemre Melis Çınar 1994 yılında Ankara’da doğmuştur ve üniversite hayatını Marmara Üniversitesinde Radyo ve Televizyon bölümünde tamamlayarak mezun olmuştur. Cemre Melis Çınar Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisinde uzun süre rol almış ve Arzu karakterini canlandırmıştır.
Cemre Melis Çınar Yaralı kuşlar dizisinde Melis rolünde

Yaralı Kuşlar Emre Çaltılı (Cemil)

Yaralı kuşlarda Cemil rolünde oynayacak olan Emre Çaltılı 1988 yılında Manisa ilimizin Akşehir ilçesinde dünyaya gelmiştir. Emre Çaltılı 2008 yılında Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra kendini oyuncular dünyasında bulmuştur. İlk olarak Hatırla Sevgili, Akasya Durağı, Aşktan Kaçılmaz, Çınar’ın Gölgesinde ve Aliya gibi projelerde rol alan yakışıklı oyuncu Emre Çaltılı yeni dizi Yaralı Kuşlar dizisinde Cemil karakterine hayat verecek.

Yaralı Kuşlar Emre Çaltılı (Cemil)

Yaralı Kuşlar Tuğba Tutuğ (Ayşe)

Yaralı Kuşlar dizisinin oyuncuları arasında bulunan ve dizide Ayşe karakterini canlandıracak olan Tuğba Tutuğ, 1992 yılında doğmuş olan güzel bir mankendir. Tuğba Tutuğ Haliç Üniversitesinde Tiyatro bölümü okumuş geçtiğimiz yıllarda önce Trt1 de sonra Star tv de ekrana gelmiş olan Adını Sen Koy dizisinde Özge karakterini oynamıştır. Tuğba Tutuğ Yaralı kuşlar dizisinde Ayşe rolünde oynayacak.Tuğba Tutuğ Yaralı kuşlar dizisinde Ayşe karakteri

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan bu günlük dizi yeni bir yapım şirketine ait. Kanal 7 ekranlarında hala yayınlanmakta olan 850. bölümü ile yayınlanan Elif dizisi yapımcısının yeni projesi olacak. Elif dizisinin yapımcısı olan İnci Gülen’in yeni yapım şirketi Stellar Yapım bu yeni diziyi üstleniyor. Bakalım Elif dizisi ile çok başarılı olan İnci Gülen yeni dizi ile de Kanal D’nin yüzünü güldürecek mi?

Yaralı Kuşlar isimli dizinin konusu; iki yetim sokaklarda yaşarken onları bir adam bulur ve büyütür. Ancak çocuklukları kötü geçer adam bu çocukları büyütse de onlara her zaman kötü davranır. Bu yüzden de yetimler adamdan kaçarak İstanbul’a gelirler. İstanbul’da yeni bir hayat kurmak için çaba gösterirler. Ancak İstanbul çok başka bir yerdir. İki yetimin başına gelmeyen kalmaz. Yaralı Kuşlar dizisi yüreğinizi sızlatmaya geliyor.

Yaralı Kuşlar dizisinin tanıtımı uluslararası olarak yapılıyor. Eccho Rights diziyi tanıtıyor. Yapım şirketi diziyi Miami’de düzenlenen içerik fuarı NATPE’de tanıttı ve gelen ilk yorumlar oldukça dikkat çekici. Eccho Rights’ın genel müdürü Fredrik af Malmborg Yaralı Kuşar dizisi ile ilgili şunları söyledi; “Uluslararası başarıya sahip bir yapımcının yeni dizisini görmekten dolayı çok heyecanlıyız. Prodüksiyon aşamasında olsa da diziye olan ilgili şimdiden çok yüksek”.

Yaralı Kuşlar dizisinin oyuncu arayışları devam ediyor. Cast çalışmaları çekimler için mekan arayışları sürerken dizinin mart ayına yetiştirilmesi planlanıyor. Yaralı Kuşlar dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Bakalım istenilen başarıyı gösterecek mi? Günlük dizileri tutturmak elbette zor ama Kanal D pes etmiyor ve yeni dizi Yaralı Kuşlar bakalım nasıl olacak..

Yaralı Kuşlar Günlük dizi olacak ve büyük ihtimalle Şubat sonu veya mart başında başlayacak. Gelecek haberleri ve detaylarını sizlere burada yazmaya devam edeceğiz. Yaralı Kuşlar Dizisi Oyuncu kadrosunda kimler var, Yaralı Kuşlar Dizisi nerede çekiliyor çekildiği yerler mekanlar, Yaralı Kuşlar Dizisi şarkıları müzikleri, Yaralı Kuşlar Dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman final olacak ve Yaralı Kuşlar Dizisi Konusu özeti fragmanı hakkında detaylı bilgilendirmeleri buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce Yaralı Kuşlar dizisi izlenir mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yaralı Kuşlar Dizisi hakkında detaylı bilgiler devam edecek.

YARALI KUŞLAR DİZİSİNİN KONUSU Yaralı Kuşlar, bir abla kardeşin hüzün dolu öyküsünü seyirciye sunuyor. Annelerini zamansız bir şekilde kaybediyorlar. Bu yüzden de, üvey babalarıyla yaşamak zorunda kalıyorlar. Ancak, üvey babaları kötü bir adam olduğu için, onlara hayatı zindan ediyor. Abla daha fazla dayanamayarak, küçük kardeşini de alıp İstanbul’a kaçıyor. Ama, şehirde de zorluklar onların peşini kolay bırakacağa benzemiyordur. İstanbul’un çok eski kenar mahallerinin birinde mücadele etmek zorunda kalacakları bir hayat onları bekliyordur. Üstelik, üvey babalarının onların peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Onun da İstanbul’a gelip, izlerini bulması uzun sürmeyecektir.

YARALI KUŞLAR DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCUSU GİZEM ARIKAN OLDU.

Gizem Arıkan 25 yaşında genç sempatik bir oyuncu. İlk projesi olan Organik Aşk filminden sonra Kahraman Deniz’in Böyle Sever şarkısı klibinde oynadı. Neslihan Üzer ve Yaprak Atış Cast Ajansa bağlı olarak çalışan Gizem Arıkan’ın yeni dizi  projesi Yaralı Kuşlar oldu. Burada başrol karakteri olan Meryem’e hayat verecek. Gizem Arıkan detaylı bilgi için TIKLAYINIZ…

Yaralı Kuşlar dizisi erkek çocuk oyuncusu yani Meryem’in kardeşi Ömer rolünü oynayacak oyuncunun adı Emre Mete Sönmez. Emre Mete Mayadroom Ajansa bağlı olarak çalışıyor. Kendisine yeni dizisinde başarılar diliyoruz. Çocuk oyuncular dizilerin sevilmesinden en önemli faktörlerden birisi.

ALİ YASİN ÖZEGEMEN KİMDİR? LEVENT

Gelelim dizinin yakışıklı başrol erkeğine.. Yaralı Kuşlar dizisinde Levent karakterine hayat verecek olan ve dizinin güzel kızı Meryem’le aşk yaşayacak olan karakter Levent. Levent Meryem’in ışığı olacak ve belki onu karanlık hayatından kurtaracaktır. Bunu dizi yayınlanınca göreceğiz.

Levent karakterini canlandıran isim Ali Yasin Özegemen. Ali Yasin Neslihan Üzer ve Yaprak Ateş Menajerlik Ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. 1989 Konya doğumlu olan yakışıklı oyuncu 2008 yılında Muğla’da üniversite okudu. Konaklama İşletmeciliği bölümü okurken çevresinin ısrarı üzerine Rönesans Ajans’ta mankenlik yaptı. 2012 yılında da İstanbul’a yerleşerek modellik yapmaya devam etti.

2013 yılında Doksanlar dizisinde konuk oyuncu olarak rol almıştır. Big Brother yarışmasına katılmıştır.  Ekranların yeni yüzü Ali Yasin Egemen’in yıldızı bu dizi ile parlayacaktır. Yakışıklı oyuncuya başarılar diliyoruz. Ali Yasin Egemen instagram hesabı https://www.instagram.com/aliyasinozegemen/?hl=tr

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Mart 2019