Yaralı Kuşlar Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

Yaralı Kuşlar Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler… Yaralı Kuşlar dizisi Kanal D ekranlarında 1 Nisan Pazartesiden itibaren yayınlanmaya başlayacak. Yaralı Kuşlar dizisi hikayesi nedir? Yaralı Kuşlar dizisinin genel teması dram olacak. Oğlunu ve eşini kaybetmiş bir adam diğer taraftan küçük bir çocuğu kendi kardeşi gibi görerek onu sahiplenir onunla bir hayat mücadelesi verir.

Böyle bir temanın içerisinde sürekli dram müzikleri hüzünlü tarzda şarkılar çalacaktır. Bu yüzden de seyirciler bu müzikleri sevecektir eminiz. Bizler dram konusunu çok severiz ve çalan müziklerde içimize işler genellikle. Eğer Yaralı Kuşlar dizisinin oyuncuları da bu konuyu seyirciye iyi aktarabilirlerse çok sevilecek ve izlenecektir. Yaralı Kuşlar dizisinin müziklerini kim yapacak bilgilerini sizlerle dizi yayınlanmaya başladığı andan itibaren paylaşacağız.

Yaralı Kuşlar dizisinde Ömer adlı küçük bir çocuğun ve çevresindeki insanların hikayesi anlatılacaktır. Ömer küçük bir çocuktur ve kendi hayatından bir şekilde uzaklaşmıştır. Onu kardeşi gibi seven Meryem onu sahiplenmiştir. Ömer ve Meryem birlikte hayat mücadelesi vermektedirler.  Diğer taraftan Ömer’in gerçek babası Levent ise oğlunu bulamadığı ve eşini de kaybettiği için hayata küsmüş durumdadır. Hiç bir şeyden keyif almayan mutsuz bir insandır.

Yaralı Kuşlar dizisinde Meryem Ömer’i sahiplenir onu korur ancak Meryem’in babası küçük Ömer’i hiç istemez. Meryem’in üvey annesi ve babası Ömer’i ve diğer çocukları dilendirip para kazanmak isterler. Ömer bir gün gerçek ailesini bulacak mı? Meryem ve Levent Ömer vesilesiyle muhtemelen birbirine aşık olacaktır. Dizinin ilerleyen bölümlerinde tabi ki…

Yaralı Kuşlar dizisi Stellar Yapım imzası taşırken yapımcılığını İnci Gülen Oarr üstleniyor. Yaralı Kuşlar’ın senaryosunu Mehmet Uyar yazıyor. Dizinin yönetmenliğini Cem Tabak üstleniyor. Yaralı Kuşlar dizisi oyuncuları;  Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez), Ali Yasin Özegemen , Ayşen İnci , Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı,Cemre Melis Çınar, Emre Çaltılı, Hasan Ballıktaş, Canan Karanlık, Sezgin Irmak, Tuğba Tutu, Emek Büyükçelik.

Yaralı Kuşlar dizisi genel havası dram olacak demiştik. Bu yüzden de diziye özel ilk jenerikte şarkı çalacaktır diye düşünüyoruz. Bu şarkıyı sizlerle paylaşacağız. Sonrasında dizide çalan şarkıları konumuza eklemeye devam edeceğiz. Yaralı Kuşlar dizisi müzikleri şarkıları jeneriği isteklerinizi sizde konumuza yorum olarak yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Mart 2019