Yaralı Kuşlar Doğan ile Ayşe Evlenecek Mi 2 Temmuz Neler Olacak ?

Kanal D Yaralı Kuşlar dizisi 1 temmuz da çok kritik yerde bitti. Herkesin yarına kadar merak ettiği ise Yaralı Kuşlar Doğan ile Ayşe evlenecek mi 2 temmuz neler olacak ? Meryem kalbinden gelen sese dur diyebilecek mi? Ayşe gerçekten kimi sevdiğini söyleyecek mi yoksa Doğan ile düğün mü olacak ?

Yaralı Kuşlar Doğan ile Ayşe Evlenecek mi? Ayşe evlenmeyi kabul edecek mi?

Ayşe’nin kalbi doludur. Doğan ise yıllardır platonik olarak Ayşe’yi sevmektedir. Sonunda muradına eren Doğan Ayşe ile evlenecektir. Ailesini alıp akşam Ayşe’lere onu istemeye gelir. Ancak Ayşe ise Doğan’a karşı hiç bir şey hissetmemektedir. Klasik Türk senaryosu Ayşe patronuna aşıktır. Ancak ailesi Doğan ile evlenmesi için baskı yapmaktadır ve Ayşe’nin söz hakkı kalmamıştır. Annesi istemediği adama Ayşe’yi verecekken kapıdan giren Meryem oyunu bozacak mı? Merak edilen ise 1 temmuz Yaralı Kuşlar bölümünde neler olacak ?

Yaralı Kuşlar Doğan ile Ayşe Evlenecek Mi 2 Temmuz Neler Olacak ?

Yaralı Kuşlar 2 Temmuz Neler Olacak ?

Günlük dizi olan Yaralı Kuşlar’da serüven devam ediyor. Melis Meryem’i kıskanmaya başlar. Sevdiği adam ile arasında bir şeylerin olduğunu sezen Melis Meryem’e karşı siper almaya başlar. Evin içerisinde Meryem’i zor günler bekleyecektir. Melis’in emirleri ile Meryem bunalacak ve işi bırakma noktasında olduğu yerden kopartmaya çalışacak ama bu o kadar da kolay olmayacaktır. Bu yüzden Melis’in dediklerine her zaman boyun eğmek zorunda kalacak. Önemli olan ise kız isteme sahnesini izleyeceğimiz Ayşe ile Doğan evlenecek mi Yaralı Kuşlar 2 temmuz neler olacak ?

Yaralı Kuşlar 2 Temmuz Neler Olacak ?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Temmuz 2019