Yaralı Kuşlar Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanıyor ?

Günlük dizi Yaralı Kuşlar hangi kanalda saat kaçta yayınlanıyor ? Yaralı Kuşlar dizisi oyuncuları ile özellikle ev kadınlarının kaçırmadan izlediği dizi haline geldi. Kadın günlerinde en çok konuşulan dizi olunca izlemeyenler ne zaman hangi gün saat kaçta yayınlandığını araştırmaya başladı.

Yaralı Kuşlar Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanıyor ?

Yaralı Kuşlar Hangi Kanalda ?

Yaralı kuşlar dizisini izlemek isterseniz Türksat 4A uydusunda, Frekans:11977 , Symbol Rate:27500, FEC:5/6 ve Polarizasyon: H-Yatay üzerinden yayın yapan Kanal D’yi takip etmelisiniz. Yaz ayında büyük reyting topladığı dizisi hakkında detaylarımıza devam edelim.

Yaralı Kuşlar Hangi Kanalda ?

Yaralı Kuşlar Yeni Bölüm Saat Kaçta Başlıyor Hangi Gün

Yaralı Kuşlar dizisi hafta içi her gün yayınlanıyor. Diziyi izlemek isterseniz 15:45’te Kanal D’yi açmanız gerekiyor. Yeni bölümleri her hafta 5 adet veriliyor. Pazartesinden cuma gününe kadar aldığı yüksek reyting oranları ile dikkat çekmeyi başaran bir dizi. Özellikle ev hanımlarının kaçırmadığı diziyi sizin de izlemenizi öneriyoruz.

Yaralı Kuşlar Yeni Bölüm Saat Kaçta Başlıyor Hangi Gün

Yaralı Kuşlar Hangi kanalda veriliyor saat kaçta yeni bölümleri yayınlanıyor izlemek isteyenler için detaylı bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. Dizi hakkında merak ettiklerinizi arama kutumuza yazarak bulabilirsiniz.

Yaralı Kuşlar Ne Zaman Yayınlanıyor

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.