Yaralı Kuşlar Meryem Kimdir Gizem Arıkan Bilgileri

Yaralı Kuşlar Meryem Kimdir Gizem Arıkan Bilgileri…  Yaralı Kuşlar dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Yaralı Kuşlar dizisi hazırlıkları tamamlandı. Çekimler başladı ve fragmanı yayınlandı. Oyuncular kesinleşti. Yaralı Kuşlar dizisinin oyuncuları hakkında bilgileri diğer konularımızda sizlerle paylaştık. Bu konumuzda da Yaralı Kuşlar dizisi başrol karakteri olan Meryem Kimdir ve kim canlandırıyor buna bakalım.

Stellar Yapım’ın ilk dizisi olan Yaralı Kuşlar dizisi başrolü için yeni bir yüz ile anlaştı.  Yaralı Kuşlar dizisi başrolü Gizem Arıkan canlandırıyor. Gizem Arıkan bu dizi ilk oyunculuk tecrübesi olacak bakalım o ekranlarda aradığını bulurken seyirci de onda oyunculuk ışığını görecek mi? Yaralı Kuşlar dizisi başrolü Gizem Arıkan bilgileri konumuzun devamında… 

Yaralı Kuşlar dizisi Meryem kimdir? Meryem küçük kardeşi Ömer ile birlikte yıllarca üvey baba elinde büyümüştür. Üvey baba ihmal istismar ve sokakta büyüttüğü için de Meryem’in canına tak eder ve kardeşini de alarak kaçar. Meryem ve kardeşi Ömer İstanbul’a kaçarlar. Ancak yine de üvey babadan kurtulmak kolay değildir malesef. Yaralı Kuşlar dizisinde Meryem karakterine Gizem Arıkan hayat verirken küçük kardeşi Ömer’e de  Emre Mete Sönmez hayat verecektir. Başrol oyuncuları yeni isimler olmasına rağmen oldukça güzel ve yakışıklı insanlar. Bu da dizinin izlenme oranını artırabilir.

Yaralı Kuşlar dizisi Gizem Arıkan Kimdir?

Gizem Arıkan 25 yaşında. Genç ve güzel oyuncu tiyatro ile ilgileniyor. Güzelliği ve sempati sayesinde çocuk tiyatrolarında sahne alırken farkedilmiş ve setlere gitmeye başlamıştır. Gizem Arıkan ilk kez Mustafa Mert Koç ve Gizem Karaca‘nın başrolünü paylaştığı Organik Aşk filminde rol almıştır. Burada da güzelliği ile kendini beğendirmeyi başarmıştır. Daha sonra Çocuktan Al Haberi programına katılmıştır. Trt1 de yayınlanan Aşkın 5 Hali belgesinde yer almıştır.  Son olarakta Kahraman Deniz‘in Böyle Sever  şarkısının klibinde yer almıştır.

Yaralı Kuşlar dizisi başrolü Gizem Arıkan Neslihan Uzer ve Yaprak Atış Cast Direktörlüğü ve Menajerlik bünyesinde çalışmaktadır. Sizler için güzel oyuncunun resimlerine ulaştık. Sizlerde daha fazla resim için instagram hesabını takibe alabilirsiniz. Gizem Arıkan İnstagram hesabı; https://www.instagram.com/gizemkio/

https://www.youtube.com/watch?v=6fNPceAaC7g

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.