Yarım Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Özeti Fırat Temir Kimdir

Yarım Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Özeti Fırat Temir Kimdir? Yeni bir dizi ekranlarda yerini alıyor. Yeni dizinin adı Yarım. Yarım dizisinin yeni sezona yetiştirilmesi planlanıyor. Yarım dizisi başrol oyuncuları kimler olacak? Yarım dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Yarım dizisi oyuncuları kimler?

Yarım dizisi Fikret Kuşkan’ın süpervizörlüğünde hazırlanıyor. Yarım dizisinin yapım şirketi ise OD Yapım. OD Yapım şuan sektörde yeni bir isim. Bu yüzden de kendini ispatlamak adına başarılı projelere imza atmak istiyor. Bu yüzden de Yarım dizisinin oyuncu seçimlerini özenle seçiyorlar.

Yarım dizisinin başrol oyuncusuna karar verildi. Yarım dizisinin başrol oyuncusu Fırat Temiz oldu. Fırat Temir dizi de Travma sonrası stres bozukluğu hastalığıyla mücadele eden başrol karakter Rüzgar’a hayat verecek olan isim. Yarım dizisinde 17 Ağustos depremi konu edilecek. Deprem sonrası insanlarda oluşan psikolojik rahatsızlıkların hayatlarını nasıl etkilediklerini bu dizi ile daha detaylı göreceğiz.

Yarım Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu

Yarım dizisinin başrol oyuncusu olan Fırat Temir kimdir? Fırat Temir gen yaşına rağmen çok başarılı bir isimdir. Benim İçin Üzülme, Hayat Ağacı ve Diriliş Karatay yapımlarında rol almıştır. Yalnız Hayaller Kaldı filminde rol almıştır 2018 yılında.

Fırat Temiz 17 Ağustos Depremini yaşayan bir gencin hikayesinin senaryosunu yazmıştır. Hollywood’un en önemli senaryo yarışmalarından olan Truby Awards’a katıldı. En iyi drama dizisi senaryosu dalında birinci oldu. 17 Ağustos’u yaşamış depremzede bir gencin hikayesi’ni anlatan “Elimde Değil(Quake) senaryosu ile kazandı. Fırat Temir kazandığı ödülü Gölcük’te ki depremzedelere bağışladı. Bu başarısı ve ödülü bağışlaması Fikret Kuşkan’ın da dikkatini çekmiş olmalı ki Yarım dizisinin başrolü seçilmiş olmalı. Aynı konunun senaryosuyla ödül kazanmış bir oyuncu olarak bu rolü hakkıyla yapacağını düşünüyoruz. Kendisine başarılar dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Temmuz 2018