Yasak Elma 14. Bölümde Çalan Selami Şahin Ben Hala Deliyim Hala Sevdalı Şarkısı Sözleri

Yasak Elma 14. Bölümde Çalan Selami Şahin Ben Hala Deliyim Hala Sevdalı Şarkısı Sözleri... Yasak Elma dizisi yeni bölümüne Alihan ve Zeynep arasındaki romantik dakikalar damga vuracak. Bu romantik dakikalara Selami Şahin’in şarkısı eşlik ediyor.

Yasak Elma dizisi yeni bölümünde Yıldız artık Halit’e sürekli kendini ispat etmekten yorulur ve hayatı ile ilgili zor bir karar verir. Yasak Elma dizisi 14. bölümünde Ender’le olan savaşını kaybettiğine inanır ve boşanmaya karar verir. Bu kararını da Halit’e açıklar. Bakalım Halit bu karara ne tepki verecek?

Yasak Elma dizisi yeni bölümünde asıl önemli olan ise Alihan ve Zeynep’in yakınlaşması. Yasak Elma yeni bölümünde Alihan Zeynep’i kucağına alıyor. Zeynep uyuyor ve Alihan Zeynep’in arabada özledim Alihan dediğini söylüyor. Zeynep şaşırıyor ben demedim diyor. Sonrasında ise Alihan o zaman ben söylüyorum özledim seni diyor. Bu sahneler seyircileri çok duygulandırıyor.

Yasak Elma dizisinde romantik sahnelerde çalan şarkı Selami Şahin’in Ben Sevdalı Sen Belalı şarkısı. Yasak Elma dizisi yeni bölümünde Selami Şahin şarkısı sözleri aşağıda sizlerle…

Sen beni sen unutmuş gibisin
Ben hala deliyim, hala sevdalı

Yaktığın ateşi söndüremedim
Sen hala çılgınsın hala belalı
Ah
Hala belalı

Çekmeye razıyım kaprislerini
İstersen zincire vur ellerimi
Ne olur bir tanem anla halimi
Ben hala deliyim hala sevdalı

Sen benden sen vazgeçmiş gibisin
Ben hala tutkunum hala yaralı

Yaktığın ateşi söndüremedim
Sen hala çılgınsın hala belalı
Ah
Hala belalı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2018