Yasak Elma 2. Sezon Başlama Tarihi, Yeni Gelen Oyuncular (13.Bölüm)

Yasak Elma 2. Sezon Başlama Tarihi Belli Oldu (13.Bölüm). Yasak Elma’nın Yeni Sezon Tarihi ne zaman diye merak edenler için hemen söyleyelim.. Sevilen dizinin yeni sezon çekimleri 2 hafta sonra baslayacak olup dizinin yeni sezon tarihi de 3 Eylül olarak düşünülüyor. Büyük bir aksilik olmazsa Yasak Elma 2. Sezon Başlama Tarihi 3 eylül pazartesi..

Yasak Elma dizisinden Talat Bulut’un durumu da netlik kazanmaya başladı, başarılı oyuncunun taciz iddialarından sonra daha fazla dizide kalmayacağı ve ayrılacağı öğrenildi. Geçen sezonun sürpriz işlerinden biri olan ”Yasak Elma”da Talat Bulut’un yerine kim geliyor? sorusu da net olmasa da az çok belli oldu.

MedYapım – Fatih Aksoy yapımcılığıyla ekranlara gelen Yasak Elma 2. Sezonda Talat Bulut ile dizinin yolları ayrılmıştı. İddialara göre Talat Bulut’un yerine Serhan Yavaş’ın düşünüldüğü ve anlaşma aşamasına gelindiği konuşulanlar arasında. Serhan Yavaş uzun süredir dizilerde rol almıyordu. Başarılı oyuncu en son Özlem Yılmaz ile çektiği Unutulmaz dizisiyle akıllara kazanmıştı.

Yasak Elma 2. Sezon Başlama Tarihi

‘Yasak Elma’ yeni sezonuyla Eylül’de FOX TV’de!
2. Sezonu Talat Bulut yerine bir isimle büyük ihtimalle Serhan Yavaş ile doldurarak yayın hayatını sürdürecek Yasak Elma dizisi Yeni sezonda da büyük heyecana sahne olacak. Kadrosunda Eda Ece ve Şevval Şam gibi isimleri barındıran Yasak Elma dizisi, 2. sezonu 3 Eylül’de başlıyor! 3 Eylül 2018’de 2. sezon ilk bölümü toplamda 13. bölümüyle ekranlarda olacak Yasak Elma dizisi yine ekranlara kilitleyecek!

Yasak Elma 2. Sezon Yeni Gelen Oyuncular Kimler:

Yasak Elma dizisine yeni sezonda bir çok oyuncu dahil oldu. Yasak Elma dizisine Hira rolü ile dahil olan yeni oyuncumuz Ebru Şahin oldu. Daha Önce İstanbullu gelinde oynayan Ebru Şahin hakkında kısaca bilgiler vermek istiyoruz..

Yasak Elma 2. Sezon Yeni Gelen Oyuncular Kimler 2018-2019

Ebru Şahin, 1994 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde tamamladıktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında rol aldığı Kan Parası filmi ile yayan Ebru Şahin, daha sonra Babam filmi ve Savaşçı dizisinin kadrosunda yer aldı. Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı İstanbullu Gelin dizisinin kadrosuna sonradan dahil olan Ebru Şahin, Boran Konağı’nın naif karakteri Osman’ın sevgilisi Burcu karakterini canlandırıyor.

Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği,başrollerinde Şevval Sam,Talat Bulut,OnurTuna,Sevda Erginci ve Eda Ece gibi isimlerin yer aldığı  Fox TV dizisi ‘Yasak Elma’ya 2 yeni oyuncu dahil oldu.
Son olarak İstanbullu Gelin’de yer alan Ebru Şahin ve Kocamın Ailesi,Kertenkele: Yeniden Doğuş gibi dizilerde rol alan Ahmet Kayakesen diziye katıldı.”Yasak Elma” yeni sezon bölümleriyle,Eylül’de Fox TV’de!

Serhan Yavaş yasak elma dizisinde oynayacak
1. Serhan Yavaş Yasak Elma dizisinde
Oyuncu Serhan Yavaş 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Marmara Üniversitesi Spor Akademisinde tamamlayan Serhan Yavaş, 1990-1998 yılları arasında fotomodellik ve mankenlik yapmıştır.
2007 yılında rol aldığı Yemin dizisindeki Menderes rolü, ATV’de yayınlanmış olan ve Özlem Yılmaz ile baş rolü paylaştıkları Unutulmaz dizisindeki Harun karakteri ile oldukça popüler olan Serhan Yavaş, Adını Kalbime Yazdım dizisinde de rol almıştır.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi, sezon finalinden sonra skandal taciz iddiasıyla gündeme gelmişti.Yasak elma yeni sezon giden gelen oyuncular

Med Yapım’dan resmi olarak bir açıklama yapılmasa da, kulislerde Talat Bulut’un yeni sezonda olmayacağı ve onun yerine Serhan Yavaş ile yola devam edileceği konuşuluyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Ağustos 2018