Yasak Elma 2. Sezon Gelen Oyuncular Kimler Ebru Şahin Ahmet Kayakesen

Yasak Elma 2. Sezon Gelen Oyuncular Kimler Ebru Şahin Ahmet Kayakesen… Yasak Elma yeni sezonu 10 eylül pazartesi yayınlanmaya başlayacak. Yasak Elma yeni sezona günler kala diziye yeni giren oyuncular belli olmaya başladı. Yeni sezonunda Yasak Elma da yer alacak iki oyuncu netleşti.

Medyapım’ın yapımcılığını yaptığı ve başrollerini Şevval Sam, Talat Bulut, Onur Tuna, Sevda Erginci ve Eda Ece’nin paylaştığı Yasak Elma dizisi yeni sezonunda diziye 2 yeni oyuncu katılıyor. Yasak Elma dizisine katılan oyunculardan biri Ebru Şahin diğeri ise Ahmet Kayakesen.

Yasak Elma dizisi yeni sezonunda katılan Ebru Şahin Kimdir Hangi Rolde?

Ebru Şahin 1994 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun olduktan sonra da oyunculuk eğitimi aldı. İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında Kan Parası filmiyle yaptı. Babam filminde de rol alan oyuncu sonrasında Savaşçı dizisinde oynadı.

Son olarak ta İstanbullu gelin dizisinde rol alan oyuncu dizide Burcu karakterine hayat veriyordu. Özcan Deniz Aslı Enver’in başrollerini paylaştığı dizi de Faruk’un kardeşi olan Osman’ın sevgilisi rolündeydi.  Ancak sezon sonunda İstanbullu Gelin dizisinde ayrıldı. Yeni sezonda da Yasak Elma dizisinde rol alacak. Yasak Elma dizisindeki rolü belli ancak açıklanmadı henüz. Açıklandığında konumuzu güncelleyeceğiz.

Yasak Elma Dizisi Yeni Sezon Gelen Ahmet Kayakesen Kimdir Bilgileri

27 Eylül 1988 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul yıllarından itibaren tiyatroyla ilgili çalışmıştır. Tiyatroya ve oyunculuğa ilgili olduğu için üniversiteye gitmedi ve kendini setlerde çalışırken buldu. Asıl amacı da buydu zaten. Oyuncu ilk başlarda set çalışanı olarak görev yaptı. Kendini tanıttı ve sonradan oyunculuğa başladı.

İlk oyunculuk tecrübesi olan Çılgın Dersane 3 filminde kendini Ercü olarak tanıtmayı başardı seyirciye. Diğer rol aldığı proje olan Kocamın Ailesi dizisi ile de çok sevilen oyuncu sonrasında Hanım Köylü dizisinde rol aldı. Artık tanınan ve sevilen oyuncu son olarakta Kertenkele dizisinde rol aldı. Kertenkele dizisinin final yapmasının ardından boşta kalan oyuncu yeni sezonda da Yasak Elma dizisine dahil oluyor.

Yasak Elma dizisindeki rolü hakkında açıklama yapılmayan oyuncu Ahmet Kayakesen eminiz bu rolün hakkını verecektir. Kendisine başarılar dileriz.

Yasak Elma dizisinde Talat Bulut başrolde olacak mı yoksa yerine başkası mı gelecek sorusu yaz boyu akıllardaydı. Yapımcı Talat Bulut’la devam edeceğiz derken kadın oyuncular bu konuya tepkili ve onunla oynamak istemiyorlardı. Son karar Talat Bulut’un devam etmesi yönünde oldu anlaşılan çünkü yeni sezon fragmanında gördük kendilerini

Yasak Elma dizisi yeni sezonda diziye dahil olan oyuncuların bilgilerini vermeye devam edeceğiz sizlere.. Yasak Elma dizisini yeni sezonda izleyecek misiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Yasak Elma yeni sezon bölümleriyle 10 Eylül pazartesi günü Fox tv de yayınlanacak.


Yasak Elma dizisinin kadrosuna İstanbullu Gelin dizisine veda eden Ebru Şahin ve son olarak İki Yalancı dizisinde izlediğimiz Ahmet Kayakesen dahil oldu…
Yasak Elma 10 Eylül’de Fox Tv’de.. Yasak Elma 2. yeni Sezon Gelen ayrılan Oyuncular burada sizlerle paylaşılmaya devam edecek…Yasak Elma 2. yeni Sezon Gelen ayrılan Oyuncular

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2018