Yasak Elma 26 Mart Yanına mı Kalır Sandın Sıra Bana Gelecek Şarkısı Video

Yasak Elma 26 Mart Yanına mı Kalır Sandın Sıra Bana Gelecek Şarkısı Video… Yasak Elma dizisi 26 Mart pazartesi günü yeni bölümü ile FOX TV ekranlarında olacak. Yeni bölümünde Sezen Aksu’nun eski şarkılarından sıra bana gelecek çalacak. Yasak Elma dizisi 2. bölümlerinde Yıldız zengin olup hayatını değiştirmeye kararlıdır. Bu yola başına koymuş ve hırslı bir şekilde ilerler. Yıldız Ender’in tüm özel hayatına öğrenip onun hayatına sahip olmak için elinden geleni yapacaktır.
Zeynep ise Alihan’dan uzak durmaya karar verir. Ancak Zeynep’in başına gelen talihsiz bir kaza ikiliyi yine bir araya getirir. Yasak Elma dizisinin yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt yaparken senaryosunda Melis Civelek ve Zeynep Soyata yazıyor. Oyuncuları Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Onur Tuna ve Sevda Erginci.

Yasak Elma dizisi 2. bölümünde Sezen Aksu Seni Gidi Vurdumduymaz şarkısı çalıyor. Seni Gidi Vurdumduymaz şarkısı 1977 yılında çıktı ve yıllar sonra bile bir dizide çaldığında tüm dinleyenlerin tekrar hatırladığı ve tekrar tekrar dinlemek istediği bir şarkı oldu.

Sezen Aksu Seni Gidi Vurdumduymaz şarkısı sözleri aşağıda sizlerle;

Seni gidi vurdumduymaz, seni gidi yaramaz
Canın isterse ararsın, istemezse aramaz
Seni gidi vurdumduymaz, seni gidi yaramaz
Canın isterse ararsın, istemezse aramaz

Hep susuyorsam, sabrediyorsam
Sanma ki senin aşkından ölüyorum
Sabır taşına benzedim diye
Aptal sanma gününü bekliyorum

Yanına mı kalır sandın sıra bana gelecek
Bakalım o zaman seni kim kurtaracak
Yanına mı kalır sandın sıra bana gelecek
Bakalım o zaman seni kim kurtaracak

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yasak Elma 26 Mart Yanına mı Kalır Sandın Sıra Bana Gelecek Şarkısı Video (1 Yorum)

  1. Nasil desem SevvalSam adi var diye soyle bir izleyeyim dedim ne oooooo hic yakismamis……ve boyle diziler ne yani insan ahlakindan cik uzakkkkkkkkkk

Eklenme Tarihi: 25 Mart 2018