Yasak Elma 27 Mayıs’ta Sezon Finali Yapıyor, 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yasak Elma 27 Mayıs’ta Sezon Finali Yapıyor, 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Fox’un olaylı dizisi Yasak Elma 27 Mayıs ta Sezon Finali yapıyor herkes şimdiden 3. sezonun ne zaman başlayacağını merak etmeye başladı bile. Yayınlanmaya başladığı günden bugüne dizide yaşanan olaylar ama sette yaşanan olaylar bir türlü sakinlemedi ve Yasak Elma dizisi hep gündemdeydi dizinin konusu oyuncularından çok sansasyonel olaylar ile bir 2. sezon geçirdik. Yeni sezon 3. Sezon Yasak elma ne zaman başlayacak ve başlamadan önce diziye kimler veda edecek kimler katılacak bunlar açıklandıkça sayfamıza ekleyeceğiz.

Yasak Elma Ne Zaman Başlayacak ? Aynı Kanal Da Mı Olacak ? 

Yasak Elma dizisi reytinglerini incelediğimiz de her hafta başarılı ilerleyen istatistikler kanal ve yapımcıları memnun ediyor. Yeni sezon da da Yasak Elma takipçileri diziyi FOX tv ekranlarında izleyecekler.

Başrollerini Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece ve Sevda Erginci’nin oynadığı dizi de 3. sezon Talat Bulut ve Şevval Sam arasındaki soğuk buzlar eriyecek mi? Dizi Setinde yaşanan olaylar sonrasında nasıl bir 3. sezon izleyeceğiz Dizinin yapımcıları Yasak Elma’nın reytinglerinde mutlu olmasıyla beraber 3. sezon hikayesi için de tüyolar mevcut.

Dizinin 2. Sezon Son Bölümünde Haluk Akakçe Dizi de Konuk Oyuncu

Yasak Elma’nın son bölümünde usta oyuncu Haluk Akakçe diziye katılıyor konuk oyuncu olarak dizide final yapacak iddaaları internette dolaşırken Yasak Elma’nın 3. Sezon çekileceği duyuruldu ve son finali ile 27 Mayısta izine çıkıyorlar.

Dizi Seti’nde Gergin Anlar

Sezon finali yaklaşırken yeni sezon da ekranlarda olacağını duyuran dizinin setinde Talat Bulut olayından sonra dizide oynayan bayan oyuncular tarafından hoş karşılanmadığı ve olabildiğince birbiriyle muhattab olmadıkları gözlerden kaçmıyor. Dizinin çekildiği yer de seti takip eden izleyiciler tarafından da bir çok kez bu olaylara şahitlik yapılmış ve bu olayların diziyi olumsuz etkilediği konuşulmuştu.

Örnek bir fotoğrafta Eda Ece ile Talat Bulut birbirine bakmıyor bile;

Yasak Elma’nın Son Haftalardaki Reyting Sonuçları;

Yasak Elma dün yani 22 Nisan Pazartesi günü 4.8 skor ile reyting listelerindeydi, bu da demek oluyor ki Çukur, Zalim İstanbul ve Söz dizisinden hemen sonraki sıra. Yasak Elmanın bu reyting skorunu almasının sebebi karşısında aynı gün dizilerinin çok kuvvetli olması olduğunu da unutmamak lazım.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Nisan 2019