Yasak Elma 14-21 Ocak 2019 Pazartesi Yeni Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok?

Yasak Elma dizisi 7 ocak 2019 ve 14 ocak 2019 21 ocak 2019 tarihlerinde de ekrana gelmeyecek. Fox tv de ekrana gelen ve sevilerek izlenen dizilerden olan Yasak Elma pazartesi günlerine damga vurmaya devam ederken 2019 yılında 7 ocak ve 14 ocak 2019 tarihlerinde olacak mı olmayacak mı merak ediliyor. Yasak Elma Dizisi 14 Ocak 2019 Pazartesi Var mı Yok mu Yayınlanacak mı Fox Tv de 7 ocak 2019 tarihinde var mı? sorusuna Hayır Yasak Elma dizisi 14-21 ocak 2019 pazartesi günü de ekrana gelmeyecek yayınlanmayacak diyoruz.. İşte detaylar:

Yasak Elma dizisi 21 ocak 2019 ve 14 ocak 2019 pazartesi tarihinde de yayınlanmayacak, Yasak Elma dizisi Fox tv de Yeni Bölüm 28 Ocak 2019 da..

Yasak Elma dizisi 31 Aralık Pazartesi Yeni Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok? Fox TV ekranlarında Pazartesi Akşamları yayınlanan ve oldukça sevilen reytingleri oldukça yüksek reytingleri çıkan yasak Elma dizisi 31 Aralık 2018 Pazartesi günü ekrana gelecek mi gelmeyecek mi yılbaşı günü yayınlanacak mı oldukça merak ediliyor. bizde bu konumuzda merak eden bütün izleyicilerimiz için Yasak Elma 31 Aralık Pazartesi Yılbaşı Akşamı Yeni Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok? sorusuna cevap vermeye çalışacağız.

Yasak Elma 31 aralık pazartesi neden yokYasak Elma Yılbaşı akşamı 31 Aralık 2018 Pazartesi günü Yeni Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

Bildiğiniz üzere kanallar her yılın ilk haftalarında reklam düzenlemeleri ve yeni anlaşmalar için dizilerin yeni bölümlerini yayınlamak istemiyorlar. Çünkü reklam anlaşmaları henüz gerçekleşmediği için yeni yılın ilk haftalarında kanallar ve reklam şirketleri arasındaki yeni anlaşmalardan dolayı reklam ücretleri çok düşük ödeniyor. reklamlar çok düşük olunca kanallarda dizilerin yeni bölümlerini yayınlamak istemiyorlar. İşte bu nedenle yasak Elma dizisi yeni yılın bir önceki günü yani 31 Aralık 2018 Pazartesi günü yılbaşı akşamında yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek. Yani bu hafta yasak Elma dizisinin hiç kimse beklemesin.

Size daha kötü bir haberimiz de var. Yasak Elma dizisi 7 Ocak 2019 Pazartesi günü de ekrana gelmiştir. yasak Elma dizisi yeni bölümü ile 14 Ocak 2019 Pazartesi günü Fox TV ekranlarında yerini alacak. Merak edenler için sorumuzu ve yasak Elma dizisinin 31 Aralık Pazartesi günü neden olmadığını niçin yayınlanmayacak bir kez daha söyleyelim. Yasak Elma 31 Aralık Pazartesi Yeni Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok?

Yasak Elma dizisinin yeni bölümü 31 Aralık de 7 Ocak 2019 pazartesi günleri yayınlanmayacak, yeni reklam düzenlemeleri ve anlaşmaları nedeniyle kanallar Yeni yılda anlaşmaları yapılana kadar dizilerin yeni bölümlerini yayınlamayacaklar. Bu nedenle yasak Elma dizisi de Yılbaşı akşamı 31 Aralık günü Pazartesi günü yayınlanmayacak ekrana gelmeyecek boş yere beklemeyeyim. Ayrıca 31 Aralık yılbaşı akşamı olduğu için dizi izleme oranları oldukça düşük olacağından dolayı Fox TV de diğer bütün kanallar yılbaşı akşamında ki özet programları nedeniyle dizileri yayımlamayacağını daha önceden açıklamışlardı.

Yasak Elma 31 Aralık Pazartesi Yeni Bölüm Var mı Yok mu Yılbaşında Neden Yok?Yasak Elma yılbaşı akşamı var mı yok mu 31 aralık 2018

Yasak Elma 31 Aralık Pazartesi Yeni Bölüm Var mı Yok mu Yılbaşında Neden Yok? sorusuna yanıt verdik buradan sonrası dizinin bir önceki bölümünün neden yayınlanmadığı ile ilgilidir.. Fox TV ekranlarında pazartesi günleri yayınlanmakta olan yasak Elma dizisi 11 Haziran Pazartesi günü var mı yok mu yayınlanacak mı yeni bölüm neden yayınlanmıyor dizi final mi oldu Niçin yeni bölüm yok gibi sorulara maruz kalacağımız çok açık. Çünkü 11 Haziran’da yayınlanan yasak Elma dizisinin eski bölümleri ekrana gelecek Yani 11 Haziran Pazartesi günü yasak elmanın yeni bölümü yayınlanmayacak.

Peki 11 Haziran günü yasak elma neden yeni bölümü ekrana gelmedi niçin eski bölümler yayınlanıyor gibi sorular akıllara gelebilir. hemen yanıt vererek yasak Elma dizisi hakkında merak eden izleyicilerin cevap almasını sağlayalım. yasak Elma dizisi 12. bölümü ile 4 Haziran Pazartesi günü sezon finali yaparak ekrana ara verdi. erken Bir Veda yapan yasak Elma dizisi oldukça sevilip tutuldu ve reytinglerde üst sıralara tırmandı.

Söz dizisi ve çukur dizisi gibi önemli yapımları zorlayan yasak Elma dizisi final bölümüyle 2. sırada reytinglerde boy göster. bu da gösteriyor ki yasak Elma dizisi çukur gibi bir diziyi bile Geride bırakıp 2. sıraya yerleşti ise çok yakında söz dizisini de sallayarak ilk sıraya geçebilir. ancak Elbette Yaz tatilinden sonra Çünkü dizi Geçen hafta sezon finali yaptığı için yaz boyunca ekrana gelecek.

4 Haziran Pazartesi günü sezon finali yapan yasak Elma dizisi yaklaşık 3 ay boyunca tatil yaptıktan sonra Eylül ayının başında toplanacak ve yeni sezon çekimleri başlayacak. yasak Elma dizisi 11 Haziran’da neden yok niçin yayınlanmadı yeni bölümü olacak mı olmayacak mı gibi soruların temel sebebi ise Pazartesi günü ekrana gelen dizinin yeni bölümü değil Eski bölümlerinin yayınlanmasıdır. Yasak Elma 7-14 Ocak 2019 Pazartesi olacak mı hayır olmayacak diyoruz. Yeni bölüm 21 Ocak 2019 pazartesi fox tv de..

Eski bölümlerini gören izleyiciler neden yasak elmanın yeni bölümü yok Niçin yayınlanmıyor 11 Haziran‘da yasak elma olacak mı olmayacak mı gibi soruları bizlere sordular Biz de sizler için yasak Elma dizisi geçtiğimiz hafta yani 4 Haziran Pazartesi günü sezon finali yaptığı için bu hafta ekrana gelmeyecek eylül ayına kadar da yayınlanmayacak.

Yasak Elma Yılbaşı akşamı 31 Aralık 2018 Pazartesi günü Yeni Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok?

Bildiğiniz üzere kanallar her yılın ilk haftalarında reklam düzenlemeleri ve yeni anlaşmalar için dizilerin yeni bölümlerini yayınlamak istemiyorlar. Çünkü reklam anlaşmaları henüz gerçekleşmediği için yeni yılın ilk haftalarında kanallar ve reklam şirketleri arasındaki yeni anlaşmalardan dolayı reklam ücretleri çok düşük ödeniyor. reklamlar çok düşük olunca kanallarda dizilerin yeni bölümlerini yayınlamak istemiyorlar. İşte bu nedenle yasak Elma dizisi yeni yılın bir önceki günü yani 31 Aralık 2018 Pazartesi günü yılbaşı akşamında yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek. Yani bu hafta yasak Elma dizisinin hiç kimse beklemesin.

Sizlerde 7 Ocak 2019 Pazartesi Yasak Elma Yeni Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok 7 Ocak 2019 Pazartesi? Yasak Elma dizisi 7 ocak 2019 ve 14 ocak 2019 tarihlerinde de ekrana gelmeyecek. Fox tv de ekrana gelen ve sevilerek izlenen dizilerden olan Yasak Elma pazartesi günlerine damga vurmaya devam ederken 2019 yılında 7 ocak ve 14 ocak 2019 tarihlerinde olacak mı olmayacak mı merak ediliyor.

Yasak Elma Dizisi 7 Ocak 2019 Pazartesi Var mı Yok mu Yayınlanacak mı Fox Tv de 7 olacak 2019 tarihinde var mı? sorusuna Hayır Yasak Elma dizisi 7 ocak 2019 pazartesi günü de ekrana gelmeyecek yayınlanmayacak diyoruz.. İşte detaylar:hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz Şimdiden teşekkür ederiz geçmiş bölümleri izlemeye devam edebilirsin.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yasak Elma 14-21 Ocak 2019 Pazartesi Yeni Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok? (8 Yorum)

  1. Lütfen bir an önce yayınlansin merakla bekliyoruz. pazartesi akşamlarının rengi kalmadı.

  2. Salakça yılbaşı programlarındansa pazartesi günü yasak elmayı izlemeyi tercih ederim lütfen yayinlayin

  3. LÜTFEN ARTIK BİRŞEYLER YAPIN YÖNETMEN ABİ ÇÜNKÜ ARTIK ELİF DİZİSİNİ İZLEMEK İSTİYORUM REYHANI ÇAĞIRIN

  4. İNŞALLAH PAZARTESİ GÜNÜ ELİF DİZİSİNDE ASLIYI GÖRMEYECEĞİZ DİZİDE TAT KALMADI BI TÜRLÜ ŞAFAK VE JÜLİDE BİR ARAYA GELMEDİLER VE GEÇEN YIL BU VAKİTE REYHAN DİZİDE OLDUĞU İÇİN DİZİNİN REYTİNGİ ÇOK YÜKSEKTİ BUNUDA BİLİYORUZ

  5. BİKERE YORUM YAPMAK İZLEYİÇİNİN HAKI ÇÜNKÜ BİZ REYHANI GERİ İSTİYORUZ NE SÜRAYAYI NEDE ASLIYI İSTİYORUZ

Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2018