Yasak Elma 46.Bölüm Fragmanı Tüyoları Analizi

Yasak Elma 46.Bölüm Fragmanı Tüyoları Analizi

Yasak Elma 46.Bölüm fragmanı Analizi. Yasak Elma45. Bölümde Neler Oldu ? Yasak Elma 46. Bölümde Neler Olacak ? Yasak Elma 46.Bölüm’ü Ne zaman ? Yasak Elma 46. Bölüm Fragmanı..

Yasak Elma 45. Bölümde Neler Oldu ?

Fox Tv kanalının sevilerek izlenen her pazartesi 20.00′da ekranlara gelen Yasak Elma dizisinin 45.Bölümünde yıllar sonra Ender ve Şahika bir araya gelirler. Şahikadan aslında pekte hoşlanmayan Ender Şahika’yı çok iyi tanımaktadır. Yıldız ve Halit’i bitirmek isteyen Ender hedefine ulaşabilmek için Şahika’dan daha iyi bir fırsat olmadığını düşünür ve Yıldız’ı bitirebilmek için planlarına başlar. Ender, Halit’in aklını çelmesi için bir kadın bulur ve Halit’e o kadını Yıldız’ın ayrılabilmek için tutuğu bir kadın olduğuna inandırmaya çalışır. Uzun süredir Yıldız Ve Halit’in birlikteliğini bitirebilmek için çabalayan Ender kendisi için yaklaşan Şahika tehlikesinin farkında bile değildir. Ender, Yıldız ve Halit’i ayırabilmek için çabalarken Şahika’da Ender’i sıfıra indirip bitirebilmenin peşindedir.

Yiğit şirkete gelmiştir, Yiğit şirkete geldiğinde Şahika ile karşılaşır Yiğit şirkete annesini bulabilmek için geldiğini ve Ender’in annesi olabileceğini düşündüğünü söyleyer. Şahika’nın aradığı fırsat ayağına gelmiştir. Şahika elindeki bu fırsat’ın farkındadır. Ender’in sonu yaklaşıyor mu ?

Yasak Elma 46.Bölüm Ne Zaman Ekranlara Gelecek ?

Fox Tv Kanal’ın sevilerek izlenen ve merak ile beklenen Yasak Elma dizisi 46. Yeni Bölümü ile 20 Mayıs Pazartesi günü saat: 20.00’ı gösterdiğinde ekranlarda sevenleriyle buluşacaktır.

Yasak Elma 46.Bölüm Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2019