Yasak Elma Alihan ( Onur Tuna ), Zeynep ( Sevda Erginci ) diziden neden ayrıldı?

Onur Tuna, Sevda Erginci Yasak Elma’dan neden ayrıldı? Hangi dizide oynayacaklar?

Yasak Elma Onur Tuna ,Sevda Erginci ve Ahmet Kayakesen diziden ayrılıyor. Fox Tv ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Yasak Elma’da sezon finaline yaklaşırken sevilen üç oyuncunun ayrılığını göreceğiz…

İki oyuncu Yasak Elma Dizisine Veda Ediyor

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma 27 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanacak olan yeni bölümü ile sezon finali yaparak kısa süreliğine izleyicilerine veda edecek. Sezon finaline sayılı hafta kala dizinin sevilen üç oyuncusu diziden ayrılacak..


Yayınlandığı ilk günden itibaren dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Yasak elma Alihan Taşdemir Onur Tuna ve Yasak elma Zeynep Yılmaz Sevda Erginci Yasak Elma‘dan ayrılıyor… Ayrılanlar arasına Yasak Elma Hakan Ahmet Kayakesen’de diziden ayrıldı.

Alihan karakterini canlandıran Onur Tuna ve Zeynep karakterini canlandıran Sevda Erginci diziye veda ediyor. Yasak Elma dizisinin ekranlara geldiği ilk bölümünden itibaren aşkları ile konuşulan izleyicinin beğenisini kazanan çiftin, diziden ayrılış nedeni olarak hikayelerinin sone ermesi gösteriliyor. Yaşanan olumsuzlukların ardından sonunda bir araya gelen Zeynep ile Alihan karakterlerini canlandıran Sevda Erginci ve Onur Tuna’nın  46. bölümde Yasak Elma’dan ayrılacağı haberini aldık.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2019