Yasak Elma Ama Bu Seni Sevmeme Ama Bu Seni Düşünmeme Engel değil şarkı sözleri kim söylüyor

Yasak Elma dizisinde oldukça güzel şarkılar duymaya başladık. Yasak Elma 30 nisanda yayınlanacak olan 7. bölümün 2. fragmanında da oldukça güzel bir şarkı çalıyor. Herkesin merak ettiği bu güzel şarkı özellikle sözlerinde geçen Ama Bu Seni Sevmene Ama Bu Seni Düşünmeme Engel değil çok sevilecek gibi görünüyor. Peki bu Yasak Elma dizisinde çalan şarkı nedir sözleri nasıl ve kim söylüyor bu şarkıyı?

Aslında bilindik bir ses. Geçtiğimiz yıl bağdat isimli şarkısıyla tüm müzik marketlerde büyük bir başarı yakalayan başarılı sanatçı Ayla Çelik seslendiriyor şarkıyı. Yasak Elma dizisinde çalan bu şarkının adı Aşk Tutar Beni. Aşk Tutar Beni şarkısı aslında Yasak Elmada 6. bölümde de çalmış ama biz o bölümü izlemeyince duymamışız.

Şimdi 7. bölümün 2. fragmanında duyduğum ve kısa bir araştırma sonrasında Bağdat şarkısı ile üne kavuran Ayla Çelik isimli şarkıcının Aşk Tutar Beni isimli şarkısı oldukça hoşuma gitti ve sizler için bu şarkıyı paylaşıyorum sözlerini de sizler için buraya yazıyoruz.. Aşk Tutar Beni şarkısı Yasak Elma dizisinde oldukça popüler olacak görünüyor işte o şarkının sözleri:

Yasak Elma – Ayla Çelik Aşk Tutar Beni Şarkı Sözleri:

Huysuzum güzel kardeşim

Çekilmezim göründüğüm gibi değilim
Türlü türlü huylarımla
Türlü türlü ben kendimi bilirim
Yaktı bizi bu seyr-i sefer
Affet nolursun bu sefer
Çok üzgünüm
O dediğin şey tutar beni
Hem de tahmininden de ileri
İnan ölürüm
Kırdığın o kalpleri bi düşün
Açtığım yaraları
Hiç sorma
Sen ister vazgeç
İstersen zorla
Yine de dönmem sözümden

Aşk tutar beni
Ama bu seni sevmeme
Ama bu beni sevmene
Ama bu seni düşünmeme
Engel değil
Ama bu seni sevmeme
Ama bu seni görmeme
Ama bu seni düşünmeme
Engel değil

İlk kez Yasak Elma dizisinin 6.bölümünde dinleyici ile buluşan daha sonra da 7. bölümde yeniden çalan bu şarkıyı aşağıdan dinleyebilirsiniz. Yasak Elma Ama Bu Seni Sevmene Ama Bu Seni Düşünmeme Engel değil şarkısı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2018