Yasak Elma Berna Keklikler Rolü Karakteri Bilgileri

Yasak Elma Berna Keklikler Rolü Karakteri Bilgileri… Yasak Elma dizisi 3 haftalık aradan sonra yeni bölümleri ile tekrar Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Yasak Elma dizisi yeni bölümüne yeni bir oyuncu ile giriş yapıyor. Yeni bölümünde diziye yeni dahil olan ismi tanıyorsunuz. Berna Keklikle Yasak Elma dizisine katıldı.

Yasak Elma dizisi MedYapım imzasıyla yayınlanıyor. Başrollerini Talat Bulut, Şevval Sam, Sevda Erginci, Eda Ece’nin paylaştığı Yasak Elma dizisinde Berna Keklikler diziye nasıl bir renk katacak göreceğiz. Yasak Elma dizisinde Berna Keklikler hangi rolde oynayacak belli değil. Karakter bilgilerini sizlerle paylaşacağız belli olduğunda. Yasak Elma dizisine katılan Berna Keklikler kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Berna Keklikler sosyal medya hesabında Yasak Elma dizisi seti resmini paylaştı ve şöyle bir yorum yazdı. Seti ziyarete gelmedim. Dizide oynayacağım, sevinebiliriz, diyen Berna Keklikler’in hayranları çok sevindi. Berna Keklikler sizce diziye hani karakterde girmiş olabilir?

Yasak Elma dizisine katılan Berna Keklikler Kimdir? Hangi Rolde?

Berna Keklikler Almanya doğumlu. Ekonomi üzerine eğitim alan Berna Keklikler Almanya’da güzellik yarışmasına katılmış ve Miss Turkuaz Germany’i kazanmıştır. Her gün spor yapan Berna Keklikler Survivor Türkiye yarışmasında yarışmıştır. Survivor Türkiye’ye de spor yaparak hazırlanmıştır. Survivor yarışmasına gitmeden de Fitness Yüzme ve cruch sporu ile ilgilenmiştir.

Berna Keklikler TV8 de yayınlanan Göz6 yarışmasında da yarışmıştır. Göz6 yarışmasında da yarıştı ve Kızlar takımının kazanan ismi oldu. Berna Keklikler bu sayede Survivor’a katılma şansı yakaladı. Uzun süre elenmeden adada kalan Berna Keklikler burada da başarısını göstermiş oldu. Berna Keklikler şimdi de dizi oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor. Güzelliği ve fiziği ile dikkat çeken Berna Keklikler Yasak Elma dizisi ile Foxtv ekranlarında karşımıza çıkacak.

Berna Keklikler’e Yasak Elma dizisinde başarılar diliyoruz. Yasak Elma dizisi yeni bölümleriyle her pazartesi 20.00’de FOX TV’de yayınlanacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Ocak 2019