Yasak Elma dizisine Biran Damla Yılmaz dahil oldu

damla 1

Fox TV ekranlarında tam 4 sezondur yayında olan ve beğeni ile izlenen dizi Yasak Elma‘dan normal şartlarda ayrılık haberleri almaya alışmıştık ancak bu sefer yapımcı firma Medyapım bir ayrılık haberi yerine yeni bir oyuncu haberi paylaştı

Yapımcı firmanın resmi twitter hesabından yapılan resmi açıklamaya göre Biran Damla Yılmaz Yasak elma kadrosuna alındı. Yeni sezon hazırlıklarına hızlı bir şekilde devam ettiğini bildiğimiz dizi eylül ayı ortalarında 5.sezon’da izleyici ile tekrar buluşacak gibi görünüyor.

Yapımcı firmasından alınan haberlere göre diziye yeni bir aile dahil oluyor ve bu ailenin güzel kızını ise Biran Yılmaz canlandıracak.

Sevenleri ile 5. sezonda da buluşacak olan dizi gene her bölümünde farklı bir hikaye ile seyircilerinin karşısına çıkacağı şimdiden belli.

Biran Damla Yılmaz Kimdir?

Güzel oyuncu hakkında sizlere kısaca aktaracağımız bilgiler şu şekilde;

28 Haziran 1997 İstanbul doğumludur. Oyunculuk yılları 2013 yılında başlamıştır Konservatuar eğitimi alan güzel oyuncu. Daha önce başarılı projelerde yer almıştır bunların en dikkat çekenleri, Kırgın Çiçekler dizisidir. En son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan baraj dizisinde Nehir karakterine tam 2 sezon boyunca hayat vermiştir.

Hangi Dizilerde Rol Almıştır

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version