Yasak Elma Defne Kimdir? Gerçek adı Bilgileri İnstagramı (Halit’in Sevgilisi)

Yasak Elma dizisinde yeni oyuncu Defne Kimdir? Yasak Elma Defne karakterinin Gerçek adı Bilgileri nedir? Yasak Elma Defnenin İnstagram adresi nedir Yasak Elma Defne (Halit’in Sevgilisi) rolündeki oyuncunun gerçek adı soyadı bilgileri hakkındaki detayları burada sizlerle paylaşacağız.

Yasak elma dizisinde yeni sezonda yeni oyuncular girmeye devam ediyor. Pazartesi akşamları FOX TV’de yayınlanan yasak Elma dizisinin son bölümüne Defne isimli bir karakter dahil oldu. Defne karakteri Halit’in eski sevgilisi rolünde dizide yer alacak. Yeni bir oyuncunun diziye dahil olmasıyla yasak Elma dizisinin kadrosu dolmaya başladı.

Yasak Elma Defne karakterini oynayan kız kim

Yasak Elma dizisine dahil olan oyuncunun gerçek adını kısaca yaşamını özel bilgilerini instagram adresini ve tüm detaylı bilgileri sizler için buraya yazacağız. Yasak elma dizisinde Defne karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Yeliz Şar’dır. Kısa bir süre önce boşanma davası ile gündeme gelen Yeliz Şar daha önce birçok dizi ve filmde rol almış deneyimli bir oyuncudur.

Yasak Elmada Defne karakteri, Halit Argun’un eski sevgilisi rolündedir. Halitin eski aşkı olarak Yasak Elma dizisine dahil olan Defne oldukça güzel ve dikkat çekici bir kız.. Halit ile Yıldız arasında esen soğuk rüzgarlardan sonra boşanma kararı alan çift yeniden bir araya gelmiştir. Ancak Yıldız’ın hesap etmediği birisi daha vardır.Defne..

Yasak Elma Defne Kimdir (Halit'in Sevgilisi)

Yasak Elma Defne Kimdir? Gerçek adı Bilgileri Yeliz Şar

Yasak elma dizisinde Defne karakterini canlandıracak olan Yeliz Şar hakkında kısaca bilgilere ve yaşam hikayesine bakalım: Yeliz Şar, 30 Mayıs 1978 tarihinde Almanya’da doğmuştur. Ancak daha sonra Türkiye’ye gelerek Üniversite hayatını İstanbul’da okuyan Yeliz Şar Marmara Üniversitesi’nde Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olmuştur.

Yeliz Şar Yasak Elma dizisinde Defne karakterini oynuyor

Oyunculuk için oldukça iddialı de meraklı olan Yeliz Şar 2001 yılında Aşkına Eşkiya isimli dizide Lara rolü ile ilk kez oyunculuğa adım atmıştır. Daha sonra 2008 yılında oynamış olduğu STV’de yayınlanan Kollama adlı dizide kendini göstermiştir. Dizi dışında tiyatro çalışmaları da yapan Yeliz Şar kendini oyunculuk konusunda daha da geliştirilmiş ve birçok dizide rol almaya başlamıştır.

2012 yılında ise Yeliz Şar Ahmet Kural ve Murat cemcir’in oynamış olduğu İşler Güçler adlı dizide aldıktan sonra sonraki yıl yani 2013’te çakma Hayat isimli filmde rol almıştır. 2013’ün sonlarına doğru başlayan Cesur Hemşire dizisinde ise Suzan rolünü oynayan Yeliz Şar bu dizi devam ederken kendisi gibi oyuncu olan Tolga Güleç ile evlenmiş 2014 yılında ise ayrılmıştır.

Yasak Elma dizisi Defne (Halit'in Sevgilisi)

Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Şevval Sam, Talat Bulut,Onur Tuna, Sevda Erginci ve Eda Ece gibi isimlerin yer aldığı FOX TV dizisi ‘Yasak Elma’ya yeni katılan Yeliz Şar dizide Halit karakterinin eski sevgilisi Defne rolüne hayat verecek.

Yasak Elma Defne rolündeki Yeliz Şar İnstagramını merak edenler için yazalım: instagram.com/yelizsar77  Yasak Elma Defne rolü hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.. Şimdiden teşekkür ederiz..

Yasak Elma Defne Gerçek adı Bilgileri İnstagramı

Yeliz Şar Yasak Elma Defne rolünde

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2018