Yasak Elma Dizi Müziği Jenerik Fon Şarkısı Sözleri (Fox Tv)

Yasak Elma Dizi Müziği Jenerik Fon Şarkısı Sözleri (Fox Tv) Pazartesi Akşamları FOX TV’de yayınlanmakta olan Yasak Elma dizisinin şarkılarını müziklerini dizide çalan her türlü şarkı müzik parçalarını size buradan sunmak merak edilenleri yayınlamak ve sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu yüzden de bu sayfayı açarak hem isteklere cevap vermek hem de dizi şarkılarını size sunmak istedik.

Pazartesi Akşamları FOX TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisi oldukça zor bir günde başladı diyebiliriz öncelikle. Reyting almanın samanlıkta iğne aramak kadar zor olduğu Pazartesi günlerine yeni bir dizi dahil oldu ancak çukur ve söz gibi dizilerin yanı sıra TV8 de yayınlanan Survivor 2018 programı da oldukça iyi reytingler alırken Yasak Elma dizisinin izlenip izlenmeyecek olması Yasak elma reytingleri konusunda sizlere sunmuştuk.

Bu sayfamızda da yasak elma dizisinde çalan şarkıları fragmandaki müziği dizinin başında ve sonunda çalan şarkıları fragmanda çalan müziği ve jenerik fon türkülerini sizlerle paylaşmak beğenilerinize sunmak ve merak edenler için bir arşiv oluşturmak için böyle bir sayfaya açmaya karar verdik.

Yasak Elma‘nın başrollerini Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna ve Eda Ece paylaşıyor. Hayalleri birbirinden farklı iki kız kardeşin öyküsünü anlatacak olan Yasak Elma‘nın çok güzel jenerik fon müzikleri olacak. Fragmanda çalan şarkı Çok beğenildi Tuna Kiremitçi ve Pamela Düeti Çok tutuldu Bu yüzden de yeni şarkılarla izleyicinin gönlüne taht kurmak isteyen yasak elma şarkıları ve müzikleri ile izleyiciyi cezbetmeye çalışacak.

Yasak elma dizisinde fragmanda çalan şarkı herkesin diline dolanmıştı, pamelanın tuna kiremitçi ile seslendirdiği düet şarkı olan ve herkesin merak ettiği şarkıyı sizler için bu sayfada paylaştık. Elbette yasak Elma dizisinin şarkıları müzikleri bununla sınırlı değil, Özellikle dizinin jenerik telefon fon şarkıları da izleyici tarafından çok merak edilmeye başlandı. Bizde yasak elma dizisinde ve diğer tüm dizilerde çalan şarkıları şiirleri müzikleri türküleri sizler için derleyip toparlayıp burada beğenilerinizi sunuyoruz.

Bu konuda sizlerden gelecek istekleri de yorumları da dikkate alarak dizimizin değişik bölümlerinde çalan bütün şarkı ve müzikleri sizlere YouTube veya MP3 olarak sunmak istiyoruz. yasak elma dizisinde çalan tüm şarkıları müzikleri Hatta yabancı şarkı ve müzikleri de sizlere sayfamızda sunacağız. Sizler de bölüm ve tarih belirterek çalan şarkı ve müzikleri bizden isteyebilirsiniz yasak elmaya dair herşey videolu olarak sitemizde yer alacaktır, yorumlarınızı bekliyorum.

Yasak Elma Dizi Müziği Jenerik Fon Şarkısı Sözleri (Fox Tv) Fragmandaki şarkı ve sözleri:

Fikrimdeki ince gül sensin
Koparıp saklasam anlamasın
Keşfettiğim en garip şeysin
Geceye benzeyen bir sabahsın
Yalnızlığım bitti mi dersin
Sorusu olmayan bir cevapsın
Belki Fatih belki de Taksim
Yorgun gönlüme son duraksın

Uçmak istiyorsan
At kendini gözlerimden
Anlamak istiyorsan beni
Tut yine ellerimden

Zanzibarlı bir güvercinsin
Afrika şiveni saklamazsın
Fazla aşktan öleceksin sen de
Aklını toplamazsan
Sanki bir gün döneceksin yalnızlığın yollarından
Belki Fatih belki de Taksim sandığın bir sokaktan

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.