Yasak Elma Dizisi Final mi Sezon Finali mi Yapacak, 3. Sezon Devam mı Edecek?

Pazartesi Akşamları Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma Dizisi Final mi Sezon Finali mi Yapacak, 3. Sezon Devam mı Edecek? sorusuna samimiyetle yanıt vermeye çalışacağız. Yasal Elma dizisi final mi yapacak yoksa sezon finali yaparak gelecek sezonda devam edecek mi merak edenler için detaylı bilgilerle açıklamaya çalışacağız. Fox TV ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Yasak Elma dizisi mayıs 2019 da final mi yapacak sezon finali mi sorusuna sebepleri ile birlikte yanıt vermeye çalışalım.

Fox tv Yasak Elma Final mi Sezon Finali mi YaparFox tv Yasak Elma Dizisi Final mi Sezon Finali mi Yapacak?

Öncelikle pazartesi günleri Yasak Elma dizisinin çok iyi reyting aldığını hemen belirtelim. Söz ve çukur gibi dizilerin yanı sıra Vuslat gibi TRT 1 ekranlarında yayınlanan başka dizilerin de bulunduğu pazartesi günleri reyting almak zor olsa da yasak Elma dizisi ortalama 6 civarındaki Total reyting ile uzun süreli devam edeceğini kanıtladı. Sosyal medyada da oldukça sık konuşulan dizilerden birisi olan yasak elma dizisi ile ilgili kesin final yada sezon finali kararı Mayıs 2019 tarihinde Fox TV tarafından verilecek.

Ancak Yasak Elma dizisinin almış olduğu Reyting sonuçlarına bakarsak dizi kesinlikle 2019-2020 sezonunda da devam edecektir. Böylelikle yasak Elma dizisinin Mayıs 2019’da final yapmayacağını sezon finali yaparak gelecek sezonda kaldığı yerden devam edeceği kesin gözüyle bakıyoruz. Buna kaynak olarak da dizinin almış olduğu başarılı reyting oranlarını hemen sizlere sunmak istiyorum: İşte son bölümleriyle Yasak Elma dizisinin almış olduğu total reytingler:Yasal Elma dizisinin son reyting oranları

Görüldüğü gibi Yasak Elma dizisinin almış olduğu reyting sonuçlarına baktığımızda dizinin genellikle ilk 5 dizi içinde yer bulduğu hatta çoğu zaman reytinglerde 4. sırada yer aldığı aşikar. Bu reyting tablosu uzun sre bozulmamış demekki dizinin belli bir izleyici kitlesi var ve sürekli diziye bakıyor. Yasak Elma dizisi bu reytingleri devam ettirdiği müddetçe final yapmayacaktır.

Yasak Elma dizisi erken final yapar mı? Dizi Bu sezon biter mi?

Yasak Elma Dizisi Final mi Sezon Finali mi YapacakYasak Elma dizisinin erken final yapması için kısa vadede her hangi bir neden görünmüyor. Yasak Elma dizisinin başından bir çok olumsuz olay geçti hatta hatırlayacağınız üzere taciz iddiaları mahkemeye bile taşınmıştı ancak takipsizlik kararı verilince olay unutuldu ama uzun süre kamuoyunda konuşulup dizinin bitirilmesi ve ahlaki yönden bir çok olumsuzluğu barındırdığı için Rtük tarafından erken final yaptırılması için baskılar yapılmıştı Ancak dizi reyting kaybetmesi ve erken final ile yüzleşecek bir potansiyel düşüklüğü yaşanmadı..

Yasak Elma dizisinin ne zaman biteceği belli mi final yada sezon finali olacağı kesin mi?

Dizilerin final yada sezon finali yapacaklarına genelde dizinin almış olduğu reytinge bakılarak kanal ve yapımcı tarafından ortak karar veriliyor. Reyting alamayan diziler genelde kısa sürede erken finale giderken reytingleri yüksek olan diziler kolay kolay erken final yapmadıkları gibi uzatabildikleri kadar diziyi uzatmaya çalışıyorlar. Yasak Elma dizisi de hemen hemen bu durumda ve dizi uzadıkça uzayacak gibi görünüyor, çünkü reytingleri gerçekten de çok iyi gidiyor.. Yasak Elma ne zaman final yapar sorusuna verilecek yanıtta ne zaman reytingleri düşer ve 3 total oranının altına gerilerse Yasak Elma dizisi o zaman final kararı alır diyebiliriz. Şimdilik böyle bir durum ve ihtimal gözükmüyor yakın gelecekte..

Yasak Elma Dizisi Sezon Finali Yapıp 2019-2020 sezonu devam mı edecekYasak Elma Dizisi Final mi Sezon Finali mi Yapacak, 3. Sezon Devam mı Edecek?

Yasak Elma Dizisi Mayıs 2019 da Sezon finali yaparak yaz tatiline girecektir. Eylül 2019 da okulların açılmasıyla birlikte dizi yeniden başlayacak ve böylelikle Yasak Elma Dizisi 3. yeni sezon başlamış olacaktır. Dizinin reytinglerinde pek değişim olmuyor, bu oranlar diziyi uzun süreli hale getirebilir. Yeni oyuncuların girişleri ile Yasak Elma Dizisi 3. sezon boyunca 2019-2020 yıllarında da kaldığı yerden devam edecektir.

Yasak Elma Dizisi fox tv ekranlarının en yüksek reytingli dizilerinden birisi olarak devam ediyor. Sizlerde Yasak Elma Dizisi final mi sezon finali mi yapar sorusunu merak ediyorsanız uzunca açıkladık bu sayfada. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yasak Elma Dizisi Final mi Sezon Finali mi Yapacak, 3. Sezon Devam mı Edecek? (1 Yorum)

  1. Dizinin sıkı bir takipçisiyim 3 ay sezon finali biz seyirciler için çok uzun bir süre lütfen bu kadar uzun tutmayın arayı

Eklenme Tarihi: 18 Şubat 2019