Yasak Elma Dizisi İrem Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Yasak Elma Dizisi İrem (Zeynep Bastık):

Geçtiğimiz günlerde Yasak Elma dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Diziye dahil olan ve “İrem” karakterine hayat verecek olan oyuncu “Zeynep Bastık” ile ilgili merak edilen herşey haberimizde…
Yasak Elma İrem rolü, Zeynep ve Yıldız’ın kuzeni olarak dizide hayat bulacak olan İrem karakterindeki oyuncunun gerçek adı nedir bilgilerini, kişisel yaşamını ve  önceki rol aldığı dizilerini sizlerle kısa kısa paylaşacağız.

Yasak Elma Dizisi İrem Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri:

Yasak Elma dizisine 23. bölüm ile giriş yapacak olan İrem karakterine hayat verecek oyuncunun gerçek adı “Zeynep Bastık”tır. Zeynep Bastık’ın daha önce rol aldığı dizilere kısaca göz atarak başlayalım: Güzel oyuncu daha önce Adı Mutluluk, Sil Baştan ve Umuda Kelepçe Vurulmaz dizilerinde rol almıştır.

Özellikle Umuda Kelepçe Vurulamaz dizisinde hayat verdiği Rüya karakteri ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmış olan genç oyuncu Yasak Elma dizisi için şimdiden izleyicilerde büyük bir beklenti oluşturdu. Geçmişte Rıza Kocaoğlu ile yaşadığı aşk haberleri sebebiyle gündeme gelen Zeynep Bastık, adından sıkça söz ettirmeyi başarmış ve yalnızca oyunculuğu ile değil, güzel sesi ile de oldukça ön plana çıkmaktadır.

 

Zeynep Bastık İle İlgili Kişisel Bilgiler ve Müzik yaşamı:

Zeynep Bastık 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 27 yaşında olan güzel oyuncu 165 boyundadır. 53 kg olan güzel oyuncu bir Başak burcu kadınıdır. Zeynep Bastık, Murat Dalkılıç‘ın vokalistliğini yaptığı dönemlerde dikkatleri üzerine çekmiş ve daha sonra kendine ait ilk albümünü yayınlamıştır. Murat Dalkılıç’ın Lüzumsuz Savaş parçasında kendini göstermeyi fazlasıyla başarmış olan genç sanatçı Fırça isimli Single parçasıyla büyük bir ilgi toplamayı başarmıştır. Yakın zamanda çıkardığı Şahaneyim parçası ile müzik listelerine iddialı bir giriş yapmış ve ileride yapacağı yeni tekliler için bizde oldukça büyük bir merak uyandırmıştır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yasak Elma Dizisi İrem Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (1 Yorum)

  1. Pazartesi günleri FOX’ta izleyiciyle buluşan ve başladığı günden beri büyük beğeni toplayan ‘Yasak Elma’ dizisine Zeynep Bastık dahil oldu.. Bastık, 19 Kasım Pazartesi günü saat 20.00’de yayınlanacak olan dizinin 23. bölümünden itibaren ‘İrem’ karakterine hayat verecek.

Etiketler: Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2018