Connect with us

Dizi Haberi

Yasak Elma Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi İl İlçede Konakta?

Yasak Elma Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi İl İlçede Konakta?… Yasak Elma 19 Mart pazartesi günü FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Yasak Elma dizisinin yapımcılığını Medyapım üstlenirken senaryosunu Melis Civelek ve Soyata yazıyor.

Yasak Elma dizisinin oyuncuları da; Şevval Sam, Talat Bulut, Onur Tuna, Sevda Erginci ve Eda Ece… Oyuncuları içerisinden genç oyuncular bulunurken tecrübeli isimlerde bulunuyor. Eda Ece dizide zengin olmak isteyen bir kızı canlandırırken Sevda Erginci onun kardeşini oynuyor. Eda Ece sosyeteye karışıyor hayallerine kavuşacak mı? Şevval Sam onu eşi olan Talat Bulut’un aklını karıştırıp kendini aldatması için tutuyor. Eda Ece hayallerine bir yuva bozan kadın olarak kavuşacak yani.

Sevda Erginci ise onların şirketinde çalışan birisi. Onur Tuna Sevda Erginci’yi başta işten kocar ancak sonrasında ona mecbur kalır işle ilgili bir konuda. Yasak Elma dizisi konusu böyle. Konusu ve oyuncuları ile oldukça dikkat çeken Yasak Elma dizinin nerede çekildiği merak konusu oldu. Hem normal statü de bir mahallede çekilen dizi hem de sosyetenin nabzını attığı konaklardan birinde çekilecek. Şirket çekimleri de olacak tabi ki.

Çekim yeri olarak şuan sadece İstanbul diyebiliyoruz. Yasak Elma dizisi çekim seti adreslerini sizlerle paylaşacağız. Yasak Elma 19 Mart Pazartesi 20.00’de FOX’ta! Yasak Elma dizisi sizce izlenecek mi tutacak mı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Continue Reading
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

3 Yorum Var

3 Comments

 1. Sinan

  4 Eylül 2018 at 20:43

  Yasak elma dizi nerede çekiliyor

 2. Nafıye

  19 Mart 2018 at 22:01

  Bence bu dizi tutar

 3. Gülseren

  19 Mart 2018 at 21:52

  Çok sevdim uzun zamandır ilk izlediğim dizi

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Haberi

To Top