Yasak Elma Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı Fragmanı

Çok yakında yeni bir dizi daha başlayacak yeni sezon için. Atv de ekrana gelecek olan dizinin adı Yasak Elma olacak. Yasak Elma Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı Fragmanı ve özeti hakkındaki bilgileri bu sayfadan sizlere aktaracağız. Lütfen Yasak Elma dizi konusunu alırken kaynak gösterin.

Medyapım ile Atv arasında imzalanan sözleşme sonrasında “Yasak Elma” isimli yeni bir dizi gündeme kesinleşmiş olarak geldi. Fox tv de yeni sezonda ekrana gelecek olan dizi ile ilgili bilgileri dizihaberi.tv olarak sizlere sunacağız. Yasak Elma Dizisi Oyuncuları kimler kısaca bilgi verelim.

Yasak Elma Dizisi Oyuncuları: Fox tv de ekrana gelecek olan Yasak Elma Dizisi Oyuncularından birisi Onur Tuna. Onur Tuna’yı Yasak Elma Dizisinde hayat vereceği havacılık şirketi sahibi Alihan Taşdemir rolüyle izleyeceğiz. Hayatında bir çok iş ve çok sayıda kadın geçmiş olan ünlü iş adamı Alihan, taviz vermediği kurallarıyla öne çıkacak ve beklenmedik bir anda aşık olacak. Yeni aşkı ile yeni dünyalara açılırken başına gelecekler dizinin ana teması olacak.

“Hayatta üç şey gizlenemez; duman, aşk ve parasızlık” sloganıyla çekimine başlanacak olan Altın Tepsi dizisinde diğer bir oyuncumuzda Talat Bulut oldu. Dizide Halit Aydın karakterindeki cemiyet hayatının gözde iş adamı rolünü usta oyuncu Talat Bulut canlandıracak.

https://www.youtube.com/watch?v=uNHndweRVB4

Oyuncu seçmeleri devam eden Yasak Elma dizisi, cemiyet ve iş dünyasının arka bahçesini anlatan entrikalarla dolu yaşamın öyküsü konu ediniyor. Aksiyon dozu yüksek hikayesiyle dikkat çekecek olan  “Yasak Elma“nin iki erkek başrol oyuncusu Talat Bulut ve Onur Tuna ile geçen günlerde kesin olarak anlaşıldı ve diğer oyuncuların kesinleşmesi bekleniyor.

Yasak Elma Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı Fragmanı

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.