Yasak Elma Dizisi Oyuncuları Rolleri İsimleri Bilgileri

Yasak Elma Dizisi Oyuncuları Rolleri İsimleri Bilgileri… Yasak Elma dizisi çok yakında ekranlarda olacak. Yasak Elma dizisi ilk olarak Atv ekranlarında yayınlanacağı söylense de sonradan Fox tv ye geçtiği biliniyor. Foxtv de yayınlanacak olan Medya Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Yasak Elma dizisi bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Yasak Elma dizisi senaryosunu Melis Civelek yazıyor. Dizinin sloganı ise şöyle Hayatta üç şey aşk, duman ve parasızlık gizlenemez. Yasak Elma dizisinde zengin kesimin hikayesi anlatılacak. Cemiyet ve iş dünyasını arka yüzü gösterilecek ve entrika dolu bir hikaye olacak.

Dizinin oyuncuları da Şevval Sam, Onur Tuna ve Talat Bulut, Sevda Erginci, Damla Sönmez.. Yasak Elma dizisinde kim kimdir? Oyuncuları ve rolleri hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Merak ettiğiniz oyuncuları ve dizideki isimlerini bilgileri ile aşağıda yazıyorum. Yasak Elma dizisinin Mart sonunda Fox da yayınlanması bekleniyor.

Altın Tepsi dizisinde Talat Bulut Halit Aydın karakterini canlandıracak. Halit cemiyetin gözde iş adamlarının başında geliyor. Talat Bulut Kimdir? 1956 Kars doğumludur. Türkan Şoray’ın da ısrarı ile Hazal dizisinde rol oynamıştır. Oyunculuğa ilk adımını böyle atan oyuncu daha sonra Mutluluk, Mucize filmlerinde rol almıştır. Bir çok dizide de oynamıştır. Bazıları; Kasaba, Annem, Saklambaç gibi dizilerde de oyunculuğunu göstermiştir.

Yasak Elma başrol oyuncusu olan Onur Tuna ise dizi de Alihan‘ı canlandıracak. Alihan Taşdemir havacılık şirketi sahibi. Onur Tuna Kimdir? 1988 Çanakkale doğumlu olan oyuncu 9 eylül Üniversitesinde iktisat eğitimi almıştır. Uzun boylu olmasının da verdiği avantaj ile İzmir de üniversite hayatı boyunca mankenlik yaptı. Hayat Devam Ediyor dizisinde Sıraç karakteriyle tanınmış ardından Bir küçük Eylül Meselesi dizisinde oynamıştır. Ama asıl ününü Trt1 de yayınlanan Filinta dizisi ile yapmıştır.

Yasak Elma dizisi için başrol oyuncusu olarak ilk başta Sevda Erginci’nin adı geçiyordu. Ancak sonradan Damla Sönmez  ile anlaşıldığı söylense de aslı çıkmadı ve Sevda Erginci rolüne tam oturdu. Sevda Erginci dizi de Zeynep karakterini canlandıracak.  Zeynep uçak firmasında hosteslik yapıyor. Sivri dilli tavrı Alihan Taşdemir’i etkileyecek. Alihan ile aşk yaşayacaktır. Peki Sevda Erginci gerçekte Kimdir?

Yasak Elma Dizisi Zeynep Yılmaz rolü
Yasak Elma Dizisi Zeynep Yılmaz rolü

Yasak Elma Dizisi Zeynep Yılmaz rolü kimdir? (Sevda Erginci) 

https://www.youtube.com/watch?v=rcRqPkDDMhQ

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Mart 2018