Yasak Elma Dizisi Yıldız Kimdir? Gerçek Adı İnstagramı Bilgileri (Eda Ece)

Yasak Elma dizisindeki Yıldız isimli oyuncu hakkında bilgiler vereceğiz bu sayfada. Başrollerinde Onur Tuna ve Sevda Erginci’nin yer aldığı Yasak Elma’nın kadrosuna bir çok yeni oyuncu dahil oldu. Yasak Elma Dizisi Yıldız karakteri Kimdir? Yasak Elmadaki Yıldızın Gerçek Adı İnstagramı Bilgileri konularında merak edenler için hazırladık bu içeriğimizi.

Yasak Elma dizisi Fox TV’de pazartesi günleri yayınlanacak olan yeni dizinin adıdır. Yeni dizi ile birlikte oyuncuları da oldukça merak edilmeye başlandı Yasak elma dizisinde Yıldız rolünü oynayacak olan oyuncu kimdir Gerçek adı nedir yasak elma Yıldız karakteri hakkında bilgileri resimleri sosyal medya hesaplarını ve bilgilerini bu sayfada oyuncumuz hakkındaki tüm bilgileri vermeye çalışacağız.

Yasak elma dizisinde Yıldız karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Eda Ece dir. Daha önce birçok dizi ve filmde rol alan Eda Ece en çok Pis Yedili dizisindeki rolüyle tanınmakta ve Türk halkı tarafından da ilk kez orada sevilip beğenilmiştir. İlişki Durumu Karışık ve Evli dizilerinde de oldukça beğenilen oyunculuğu ile göz dolduran Eda Ece son olarak Yasak Elma dizisi ile fox tv de izleyici karşısına Yıldız rolü ile çıkmaya hazırlanıyor.

Yasak elma (Yıldız) Eda Ece Kimdir? İşte Kısaca bilgileri:
Eda Ece 20 Haziran 1990 İstanbul doğumlu oyuncumuz Şişli Terakki Lisesi’nden mezun olup, Bilgi Üniversitesinde Psikoloji bölümünde okumuştur. Pis Yedili dizisiyle herkes tarafından tanınmıştır. “Görümce”, “Deli Dumrul” ve “Yol Arkadaşım” gibi filmlerde rol almış olan güzel oyuncu Eda Ece İngilizce ve Almanca’yı iyi derecede konuşmaktadır.

Yasak Elma Dizisi Yıldız hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Yasak Elma Yıldız Rolü Eda Ecenin instagram hesabı için: https://www.instagram.com/eda.ece

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.