Yasak Elma Dizisi Zeynep Yılmaz rolü kimdir? (Sevda Erginci) Bilgileri

Sevilerek izleneceğini düşündüğümüz yeni bir dizi geliyor fox tv ekranlarında. Yasak Elma Dizisi Zeynep Yılmaz rolü kimdir? (Sevda Erginci) Bilgilerini hakkındaki tüm paylaşımları önceki dizilerini sevgililerini ve neler yapıp paylaştığını sizlere bu konuda yazacağız elimizden geldikçe. Yasak Elma Dizisi Zeynep Yılmaz başrolde yer alan oyuncudur.

Yasak Elma Dizisi Zeynep Yılmaz rolü kimdir? diye merak edip soranları hemen yanıt vererek sevindirelim: Yasak Elma Dizisi Zeynep Yılmaz rolü Sevda Erginci isimli tatlı ve güzel oyuncumuzdur. Daha çok olmadı dizisi biteli, Ver Elini aşk deyince bir çoğumuz hatırlayacak zaten kendisini ve oyunculuğunu.

Yasak Elma Dizisinde Zeynep Yılmaz karakteriyle izleyeceğimiz Sevda Erginci daha önce Ver Elini aşk dizisinde Ayperi rolünde karşımıza çıkmıştı. Kanal D de ekrana gelen bu dizi çok uzun ömürlü olmamış ama Ayperi rolünü her izleyen çok beğenip takdir etmişti. İşte bu başarılı çocuk bakıcısı şimdi Fox tv de yeni dizi Yasak Elma dizisinde karşımıza çıktı.

Yasak Elma Dizisi Zeynep Yılmaz rolü
Yasak Elma Dizisi Zeynep Yılmaz rolü

Yasak Elma Dizisinde Onur Tuna ile başrolleri paylaşan Sevda Erginci Zeynep Yılmaz rolünü canlandıracak. Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut’un başrollerini paylaştığı Yasak Elma dizisi çok yakında Fox tv de başlayacak. Dizi oyuncuların birisi olan ve başrolde Onur Tuna ile büyük bir aşk yaşayacak olan Sevda Erginci hakkında bilgileri sizlere sunuyoruz:

Adı Soyadı: Sevda Erginci
Doğum Tarihi: 3 Ekim 1993
Nereli: İstanbul
Burcu: Terazi
Kilosu: 48
Boyu: 1.65
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kahverengi Eğitim Durumu: Semaver Kumpanyada oyunculuk eğitimi almıştır
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Hayır

Yasak Elma Dizisi Zeynep Yılmaz rolü

Yasak Elma Dizisi Zeynep Yılmaz rolündeki Sevda Ergincinin sosyal medya hesaplarını merak edenler için paylaşmak istiyorum:
instagram Hesabı: https://www.instagram.com/sevdaerginci
Twitter Hesabı: https://twitter.com/sevdaerginci

Yasak Elma Dizisinde Zeynep Yılmaz rolünü oynayan Sevda Erginci hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerde merak ettiğiniz bilgileri bizlere yazabilir ve yorum olarak sorabilirsiniz. Sevda Ergincinin Zeynep Yılmaz olarak rol aldığı yeni dizi Yasak Elma hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=rcRqPkDDMhQ

https://www.youtube.com/watch?v=O_EI3bt8U8g

YORUMLAR

  1. Kocamı baştan çıkarıcaksın diye başlayan bir dizi ne güzel gençlere örnek toplumca maalesef nekadar ahlaksızlaştık emeği geçen tüm yapımcılara helal olsun

    1. Evet çok haklısın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.