Yasak Elma Dizisinden Hakan (Ahmet Kayakesen) Neden Ayrıldı ?

Yasak Elma Dizisinden Hakan (Ahmet Kayakesen) Neden Ayrıldı ?

Fox Tv’nin her pazartesi 20.00 ‘da ekranlara gelen sevilen dizisi Yasak Elma’da daha önce Alihan’ın can dostu olan Hakan karakterini canlandıran Sinan Eroğlu setten ayrılmış yerine Ahmet Kayakesen gelerek Hakan karakterine hayat vermeye başlamıştı.

Yasak Elma kadrosundan gelen  süprizler ayrılışlar bitmiyor. Yasak Elma dizisi 2. Sezonun sonlarına geldiğimiz günlerde 2.Sezonun başlamasıyla dahil olan Alihan’ın can dostu Hakan’ı canlandırandırıyordu. Zeynep ve Alihan çiftinin arasını düzelten Hakan Zeynep ve Yıldız’ın kuzeni İrem’ aşık olmuştur. Bir süre İrem ile aşk yaşamış fakat Yıldız ve Ender’in oynadığı oyunlar sonucu sevdiği kadını kaybetmiştir. Geçtiğimiz günlerde Alihan ve Zeynep’in diziden ayrılmalarının ardından Hakan’ında dizideki ömrü sona ermiştir. Hakan’ın ( Ahmet Kayakesen’in ) diziden ayrılmasının sebebi senoryada yeri kalmamasından dolayıdır.

Hakan (Ahmet Kayakesen) Kimdir ?

Ahmet Kayakesen  5 Ocak 1984 yılında İzmir’de dünyaya gözlerini açmıştır.Kayakesen  1.84 boyunda, 72 kilogram olup ela rengi gözlere sahiptir. 32 yaşındaki yaşındaki yakışıklı oyuncu oğlak burcudur. Çılgın Dershane filmi ile ekranlara giriş yapıp Kocamın Ailesi dizisi  televizyonları tanınan ismi haline gelmiştir.İsmi  Burcu Birinci ile aşk hikayelerine karışan Ahmet Kayakesen, Burcu Birinci’yi  rol arkadaşı Yazmeen Baker ile aldatmıştır.

Ahmet Kayakesen’in Yer Aldığı Diziler

  • İki Yalancı
  • Aşk Yalanı Sever
  • Kocamın Ailesi
  • Çılgın Dershane 3

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2019