Yasak Elma Dündar Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Oynadığı Diziler (Erdem Kaynarca)

Bu konumuzda sizlere Yasak Elma Dündar Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Oynadığı Diziler hangileri konusunda bilgiler vereceğiz. Son bölümleri ile oldukça merak edilen ve oldukça iyi reytingler almaya devam eden Yasak elma dizisinde Dündar isimli oyuncunun kim olduğu hangi amaçla diziye girdiği ve nasıl bir karakteri canlandıracak oldukça merak ediliyor. Bizde bu konumuzda yasak Elma yeni katılan Dündar rolünü oynayan oyuncu hakkında bilgiler vermek için sizlere yazıyoruz.

Yasak Elma Dündar’ın Kardeşi Dila Kimdir?

Yasak Elma dizisi Dündar Kimdir? Son olarak FOX tv de ekrana gelen ve Geçtiğimiz günlerde erken final yapan “Bir Deli Rüzgâr” dizisinde rol alan ve 27. bölümde Yasak Elma dizisinin kadrosuna katılacak Olan Dündar isimli karakterin kim olduğu hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum.İkinci sezonunda da büyük ilgi gören Yasak Elma dizisinde “Dündar” karakterine hayat verecek oyuncunun bilgileri burada : Yasak Elma dizisine 27. bölümden itibaren Dündar karakteriyle dahil olan Erdem Kaynarca Doğu kökenli bir galericiye hayat verecek. Kadınlarla nasıl konuşulacağını bilmeyen Dündar’ın Zeynep’e (Sevda Erginci) ‘’kadın’’ yerine ‘’bayan’’ demesi ortalığı karıştıracak.Yasak Elma Dündar Kimdir

Yasak Elma Dizisi Dündar Kimdir? Gerçek Adı BilgileriYasak Elma Dündar rolü Erdem Kaynarca

Yasak elma dizisinde Dündar karakterini oynayacak olan oyuncunun gerçek adı Erdem Kaynarca’dır. Erdem Kaynarca Hakkında kısa bilgiler ve hayatı ile ilgili detayları sizlerle paylaşmak istiyorum. Erdem Kaynarca 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Erdem Kaynarca küçüklüğünden beri filozof olmak istemiş ve bu amaçla Orta doğu Teknik Üniversitesi Felsefe Bölümünü başarıyla bitirmiştir. Daha sonra Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünü kazanıp ikinci üniversitesini de bitirmiştir.

Erdem Kaynarca yaklaşık 4 yıl profesyonel olarak yüzmüş, sonraki yıllarda basketbol, tenis, fitness ve yogayla uğraşmıştır. ODTÜ’de okuduğu yıllarda Amerikan futbolu oynamıştır. Genç oyuncu kendisine televizyon ekranında görmek gibi bir hayali yok iken Tiyatro ve reklam filmleriyle tanınmaya başlayan oyuncu daha sonra dizilerde de rol almaya başlamıştır.

Yasak Elma Dündar rolü Erdem Kaynarca Hangi dizilerde Oynadı?Yasak Elma Dündar kimdirYasak Elma Dündar kimdir

Erdem Kaynarca’nın ilk oyunculuk deneyimi Show TV de yayınlanan Kalp Atışı adlı dizide Mehmet karakterini canlandırması ile başlamıştır. Modern dansla da uğraşan yakışıklı oyuncu, 2016 yılında Emanet isimli filmde de rol almıştır. 2018 yılında ”Bir Deli Rüzgar” adlı dizide Tunahan karakterini canlandırdı. Erdem Kaynarca Yasak elma dizisinde Dündar karakterini canlandıracak bakalım nasıl bir rol oynayacak izleyenler beğenecek mi bu konu hakkında sizler de yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Erdem Kaynarca’nın oynayacağı  Yasak elma dizisinde Dündar karakteri hakkında aşağıya yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazabilirsiniz. Erdem Kaynarca sosyal medyada oldukça aktif birisi. Merak edenler için instagram adresini sizlerle paylaşıyoruz: instagram.com/erdemkaynarcaYasak Elma Dündar Gerçek Adı Bilgileri Oynadığı Diziler

YORUMLAR

  1. Erdem Kaynarcanin yasak elmadaki rolünü ve oyununu çok beğendim,karakter oyuncusu olabileceğine inanıyorum,kendisini yaşam hayatına hazırlamış olarak görüyorum,başaŕılı bir hayat diliyorum.

  2. Tek favorimiz artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.