Yasak Elma Kaya Ekinci Kimdir? Bilgileri Resimleri (Barış Kılıç)

Fox TV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan yasak Elma dizisinin 18 Mart pazartesi günü yayınlanacak olan yeni bölümünde diziye dahil olan Kaya Ekinci kimdir hakkında bilgileri resimleri instagram adresini ve daha önce hangi dizilerde oynadığını sizlere kısa kısa yazmak ve oyuncu hakkında detaylı bilgiler vermek için bu sayfayı oluşturmuş bulunuyoruz. Yasak Elma dizisine yeni gelen Kaya Ekinci Barış Kılıç bir de Ender’in eski sevgilisi çıkar mı dersiniz?

Yasak Elma Kaya Ekinci Barış Kılıç bi de Ender'in eski sevgilisi mi

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi yasak elma 37. yeni bölümde 18 Mart pazartesi günü ekrana gelecek olan ve ilk kez dizide yer alacak olan Kaya Ekinci hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yasak elma dizisinde Kaya Ekinci rolünde oynayan oyuncunun gerçek adı nedir daha önce hangi dizilerde oldu işte detaylı bilgiler:

Yasak Elma dizisi şirket müdürü Kaya Ekinci
Yasak Elma Kaya Ekinci Kimdir?

Yasak Elma dizisinin 18 Mart Pazartesi günü ekrana gelecek olan yeni bölümünde Halit, artık çok yorulduğu için emeklilik hayallerine başlıyor. Halit şirkete yeni bir genel müdür bulmak için harekete geçiyor ve yeni bir Genel Müdür ile anlaşmaya karar veriyor. işte Halit’in şirket için ayarlamış olduğu genel müdürün adı Kaya Ekinci.

Yasak elma dizisinde Kaya Ekinci karakteri dizideki her şeyi değiştirecek. Ender, “Caner bittik biz” diyerek Kaya Ekinci’nin gelmesinden duymuş olduğu rahatsızlığı dile getiriyor. Dizideki gelişmeleri takip edenler az çok tahmin ediyordur, son bölümde Kemal’in hatasından sonra oldukça sinirlenen Halit artık yeni bir genel müdür yani Ceo ile anlaşmak üzere olduğunu yıldıza bahsetmişti.Yasak Elma Kaya Ekinci Kimdir

Halit Yıldız’a şirketi emanet edebileceği bir CEO’dan bahsettiği ve ceo’nun Yurtdışından geleceğini oldukça tecrübeli olduğunu belirtti. Yurt dışındaki CEO’yu arayıp Türkiye’ye çağıracağını söyledi. Bu CEO karakterinin kim olduğu oldukça merak ediliyordu ve sonunda Kaya Ekinci’nin Barış Kılıç olduğu ortaya çıktı!

Yasak elma dizisinde şirketin yeni CEO’su olan Kaya Ekinci’nin Barış Kılıç tarafından canlandırılacağı kesinleşmiş oldu. peki yasak Elma’da Kaya Ekinci rolünde oynayacak olan Barış Kılıç kimdir? Barış Kılıç hakkında kısa bilgileri sizlere aktarmak istiyoruz:

Yasak Elma Barış Kılıç Kaya Ekinci rolünde Bilgileri Resimleri

Barış Kılıç kimdir: 21 şubat 1978 tarihinde Malatya’da doğmuş olan ünlü oyuncu 1983 yılında İstanbul’a taşınmış 1 kardeşi olan ve öğretmen çocuğu bir oyuncudur. Barış Kılıç İstanbul Üniversitesi’nin İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra Amerika’ya gitmiştir burada bir süre bir üzerine eğitim aldıktan sonra Türkiye’ye dönmüş ve Yeditepe Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır.Barış Kılıç Yasak Elmada Kaya Ekinci rolünde

Üniversite yıllarında oyunculuk ile tanışan ve ilk kez bir cips reklamında oynayan Barış Kılıç daha sonra çeşitli ajanslar vasıtasıyla oyunculuk deneyimini geliştirmiştir. ilk oyunculuk deneyimi 2004 yılındaki Bütün Çocuklarım adlı dizi de Kadir İnanır ile birlikte oynamış daha sonra 2011 yılında Adını Feriha Koydum dizisinde oldukça popüler olmaya başlamıştır. 2014 yılında Güllerin Savaşı ise en önemli ve ön plana çıktığı dizisi olmuş ve baş rolde yer almıştır. Sonrasındaki dizileri çok uzun ömürlü olmasa da Yasak Elma dizisinde hayli önemli bir karakter olan şirket müdürü ceosu Kaya Ekinci olarak diziye dahil olmuştur.

Barış Kılıç’ın oynamış olduğu Filmleri ve Dizileri şu şekilde özetleyebiliriz:
2014 – Seni Seviyorum Adamım (Berk) (Sinema Filmi)
2014 – Güllerin Savaşı (Ömer) (TV Dizisi)
2012 – Merhaba Hayat (Burak) (TV Dizisi)
2011 – 2012 – Adını Feriha Koydum (Levent) (TV Dizisi)
2013 – Lale Devri 4. Sezon (TV Dizisi)
2009 – Sakarya Fırat (Berat ) (TV Dizisi)

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.