Yasak Elma Kemal Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Sarpcan Köroğlu)

Yasak Elma Kemal Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Sarp Köroğlu) Yasak Elma dizisi yeni sezonda yeni oyuncular ekibe dahil olmaya devam ediyor. Yasak Elma dizisinde Kemal Kimdir karakteri nasıl? Yasak Elma dizisinde Kemal karakterine hayat veren isim Sarp Köroğlu oldu. Yasak Elma Kemal Yıldızın Eski Kocası rolü ile ekrana gelecek..

Yasak Elma dizisine yeni gelen oyuncu Kemal Kimdir  merak edenler için hemen yazalım. Yıldızın eski kocası olarak Yasak Elma dizisine katılan Kemal karakteri Yıldız ile evlenip ayrılmıştır. Kemal ile Yıldız ne kadar evli kaldı bu evlilik gerçek bir aşk evliliği mi yoksa çıkar evliliği mi yoksa Ender için yeni bir oyun mu izleyip göreceğiz.

Yasak Elma Kemal Kimdir yıldızın eski kocası

Yasak Elma dizisinde Yıldız Halit’i biraz süründürmek ister. Kendini geri çeker ve Halit’te Yıldız’la barışmak için ona jestler yapmaya başlar. Bu Yıldız’ın hoşuna gider ve bu durumu uzatarak kendini daha da kıymetlendirmeyi amaçlar. Yıldız Halit’in yaptığı sürprizlere çok sevinir.

Halit’in kendini sevdiğinden ve bu ilişkinin bozulmayacağından emindir artık. Ancak Ender’in de pes etmeye niyeti yoktur. Herkes Ender’in Yıldız’ı gönderemediğini düşünürken Ender başka planlar peşindedir. Ender Yıldızı köşeye sıkıştırmanın yeni yolunu bulmuştur bile.. Yasak Elmada Kemal yıldızın eski kocası rolünde oynayacak..

Ender bu sefer de Halit’in eski sevdiği kadını işin işine sokar. Yasak Elma da Yıldız Halit’in aşkından emin olurken Halit kendine hakim olamayıp eski sevdiği kadına geri mi dönecek? Halit Yıldız’a ihanet edecek mi?

Diğer taraftan Zeynep Alihan’ın çalıştığı yeri satın almasının şaşkınlığını yaşarken, onunla tekrar bir arada olmamak için kendi kendine söz verir. Bundan sonra asla Alihan’ın yakınında olmayacaktır. Verdiği bu karar Bursa’dan yakın arkadaşı olan Emir’in gelmesiyle bozulur. Alihan ve Zeynep arasında neler olacak? Yeni bölümlerde diziye giren oyuncu Kemal karakteri bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Yasak Elma dizisine yeni sezonda katılan Kemal karakteri hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Yasak Elma dizisinde Kemali canlandıran Sarpcan Köroğlu 1990 Bolu doğumludur. Oyunculuk eğitimi için İstanbula taşınmıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Arkeoloji bölümünde eğitim almaktadır. Akademi 35.5 ta oyunculuk eğitimi almıştır. Sarpcan Köroğlu ilk dizisi de Elde Var Hayat dizisi olmuştur.

Adını Feride Koydum dizisindeki rolünden sonra eğitimine devam edip oyunculuğa ara vermiştir. Eğitimi bitince de Kurt Seyit ve Şura dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah ile başrol oynamıştır. Hayatımın Aşkı ve Güneşin Kızları dizilerinde rol almıştır.

Yasak Elma Kemal Yıldızın Eski Kocası rolü ile Yasak Elma dizisinde..

Sarpcan Köroğlu Gaye Sökmen Cast Ajansa bağlı çalışmaktadır. Sarpcan Köroğlu instagram hesabını takip etmek isteyenler  https://www.instagram.com/sarpcan/  tıklayabilirler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2018