Yasak Elma Kurban Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Yasak Elma Kurban Kimdir Gerçek Adı Bilgileri.. Yasak Elma dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor. Fox TV’nin sevilerek izlenen dizisi olan Yasak Elma’ya katılan bu sürpriz isim kim? Yasak Elma dizisi kadrosuna kattığı yeni isimlerle daha renkli bir dizi haline geliyor.

Yasak Elma dizisi yapımcılığını MedYapım üstlenirken başrollerinde Şevval Sam, Talat Bulut, Onur Tuna, Eda Ece ve Sevda Erginci yer alıyor. Yasak Elma dizisine dahil olacak olan Tolga Sala Kurban karakterine hayat verecek. Yasak Elma dizisine Tolga Sala 27. bölümünde dahil olacak. Tolga Sala’nın Kurban karakteri kim ve nasıl biri olacak göreceğiz.

Yasak Elma dizisine katılan Tolga Sala Kimdir? Tolga Sala 1989 doğumlu. Tolga Sala İstanbul Yeditepe Üniversitesinden mezun oldu. Tolga Sala ilk olarak 2014 yılında Engin Altan Düzyatan, Cengiz Coşkun ve Hülya Darcan’ın başrollerini paylaştığı Diriliş Ertuğrul dizisinde 2014 sezonunda Hamza Alp karakterine hayat vermişti.

Daha önceki sezonlarda Lale Devri ve Yer Gök Aşk dizilerinde konuk oyuncu olarak yer alan oyuncu son olarak Çukur dizisinde canlandırdığı Cemil karakteri ile hafızalara kazındı. Cemil Çukur dizisinde abisini öldüren Selim’in yanında çalışmıştı. Çukur dizisinin kadrosunda 15 bölüm yer alan Tolga Sala sezon finali ile birlikte diziden ayrıldı.

Tolga Sala yeni sezonda bir dizi ile anlaşmamıştı. Tolga Sala şimdi Yasak Elma dizisinin kadrosuna dahil oldu. Yasak Elma dizisinde Tolga Sala Kurban karakterini canlandıracak. Yasak Elma yeni bölümleri ile her pazartesi Foxtv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Tolga Sala resimden anlaşılacağı gibi Melisa Aslı Pamuk ile sevgili. Kendilerine mutluluklar dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2018