Yasak Elma Kuzey Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Onur Mahir)

Pazartesi akşamları Fox tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisine yeni oyuncular gelmeye devam ediyor. Son olarak Yasak Elma dizisinin kadrosuna dahil olan Kuzey karakteri kimdir kim için diziye geldi kimle birlikte oynayacak amacı nedir ve Yasak Elma Kuzey rolünde oyuncunun gerçek adı bilgileri konusunda sizlere detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Yasak Elma dizisine Kuzey karakteriyle Onur Mahir katılıyor..

Fox tv de ekrana gelen ve pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma dizisinde yeni oyunculardan birisi de Kuzey karakteri olarak diziye dahil oldu. Yasak Elma Kuzey rolünde oynayacak olan oyuncunun gerçek adı Onur Mahir. Onur Mahir daha önce bir çok dizide yan rollerde oynamış olan göz aşinalığı olan bir oyuncu. Bakalım Onur Mahir’in canlandıracağı Kuzey karakteri Yasak Elma da neler yapacak nasıl bir role hayat verecek bizde merak ediyoruz.

Onur Mahir kimdir Yasak Elma dizisi Kuzey rolüOnur Mahir Yasak Elma dizisinde psikopat birisi olan Kuzey rolünde oynayacak. Zaten Zerrinin bulduğu kişiler genelde böyle oluyor. Yasak Elma Kuzey rolü de büyük ihtimal kötü bir rolde bir psikopatı canlandıracak. Peki Yasak Elma dizisinde Kuzey karakterini oynayacak olan Onur Mahir kimdir hakkında bilgiler neler kısaca hayatına bir göz atalım:

Yasak Elmaya giren Kuzey rolü Onur Mahir kimdir?

Yeni bölümlerde Yasak Elma dizisinde Kuzey karakterine hayat verecek olan Onur Mahir 1991 yılında İstanbul ilimizde doğmuştur. Sadri Alışık Konservatuvarında Oyunculuk Bölümünden mezun olan ve tiyatro konusunda oldukça deneyim kazanan Onur Mahir İki Efendinin Uşağı Alaturka ve Kel şarkıcı tiyatrolarında görev almıştır. Ayrıca Kertenkele dizisinde kısa bir süre rol alan Onur Mahir Yasak Elma dizisine dahil olmuştur. Onur Mahir Yasak Elma dizisinde Kuzey isimli bir psikopata hayat verecektir. Bakalım Yasak Elma dizisi Kuzey karakterini siz nasıl bulacaksınız.. Merak edenler için Yasal Elmada Kuzey rolündeki Onur Mahir’in instagram adresi: instagram.com/mahironurr Onur Mahir, ‘Yasak Elma’da Halit Argun’un (Talat Bulut) kızı Lila’nın (Ayşegül Çınar) zengin sevgilisi ‘Kuzey’ rolüne hayat verecek.

Yasak Elma Kuzey karakteri
Onur Mahir, ‘Yasak Elma’da Halit Argun’un (Talat Bulut) kızı Lila’nın (Ayşegül Çınar) zengin sevgilisi ‘Kuzey’ rolüne hayat verecek. Sizlerde Yasak Elma Kuzey rolü hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz…

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.