Yasak Elma Lila Neden Yok Değişti mi Ayşegül Çınar Diziden Ayrıldı mı?

Fox Tv’nin başarılı dizisi Yasak Elma ikinci sezon finali yaptığı haziran ayından sonra toparlanamıyor. Medyapım’dan ayrılık haberleri devam ediyor şimdi ise son gelen habere göre Yasak Elma Lila karakteri diziden neden ayrıldı? Yerine kim oynayacak değişecek mi gerçekten Ayşegül Çınar Yasak Elma dizisinden ayrıldı mı? 2019-2020 sezonunda Yasak Elma yeni oyuncuları kim olacak ?

Yasak Elma Lila Neden Yok Değişti mi Ayşegül Çınar Diziden Ayrıldı mı?

Yasak Elma Lila Neden Değişti ?

Halit Argun’un küçük kızı olan Lila diziden neden ayrıldı? Geçtiğimiz sezonda Talat Bulut adını fazlası ile duyduk. Dizi setinde kostüm görevlisi 19 yaşında bir genç kıza tacizde bulunduğu iddiası ile yankılanan Yasak Elma dizisinde ayrılıklar devam ediyor. Dizi oyuncuları Talat Bulut’un hareketi sonrasında ikinci sezon sonunda sözleşmelerini uzatmama kararı aldı. Bunlara bir yenisi ise bu gün eklendi. Ayşegül Çınar da artık dizide oynamayacak. Dizi içerisinde Talat Bulut’un canlandırdığı Halit Argun’un küçük kızı olarak rol alıyordu. Güzel model yapılanlardan sonra diziden ayrılık kararı alanlar arasında bulunuyor.

Yasak Elma Lila Neden Değişti ?

Yasak Elma’dan Hangi Oyuncular Ayrıldı 2019-2020 3. Sezona Kimler Devam Edecek ?

Sezon finali bölümünde başrol oyuncuları Onur Tuna ve Sevda Erginci veda etmişti. Ayrılık haberi dizi takipçilerini derinden etkilemiş ve yeni sezon için tedirgin olmuşlardı. Yasak Elma’dan ayrılan oyuncular bunun ile de sınırlı kalmadı. Nedenini resmi olarak bilmediğimiz ancak sezon içerisinde yaşanan deneyimli oyuncu Talat Bulut’un 19 yaşındaki bir kıza yaptığı söylenen taciz iddiası nedeni ile olduğunu tahmin ediyoruz. Yasak Elma Yağmur da diziden ayrılan isimler listesine adını yazdırdı. Ege Kökenli de 3. sezonda dizi setinde olmayacak. Bunlara bir yenisi ise bugün eklendi. Artık yeni sezonda Lila’yı da görmeyeceğiz. Ayşegül Çınar da kesin olarak dizinin üçüncü sezon anlaşmasını imzalamayı rest edenler arasında.

Yasak Elma’dan Hangi Oyuncular Ayrıldı 2019-2020 3. Sezona Kimler Devam Edecek ?

Yasak Elma Neden Yok Devam Edecek mi? Yayından Kaldırıldı mı?

Diziden şuana kadar üçü kadın biri erkek olmak üzere dört önemli oyuncu ayrıldı. Ayrılan oyuncuların diziden çıkartılması mümkün değil. Lila’nın yerine kim oynayacak senaryo nasıl devam edecek ? Bir anda dört oyuncuyu kaybeden Medyapım diziyi çekecek mi? Büyük risk oluşturan dizinin üçüncü sezonu yeni yüzler ile çok fazla reyting almayacaktır. Tek oyuncu olmuş olsa egale edilebilirdi ancak dört önemli roldeki oyuncununda ayrılık haberi gelmesi Yasak Elma neden yok yayından kaldırıldı mı diye aramaları başlatacağa benziyor. Bizim tahminlerimize göre Talat Bulut’un geçen sezondaki sosyal medya iddiaları dizi üzerinde çok etkili oldu. Protesto amacı ile sözleşmelerini uzatmayan oyuncuların yerine yeni oyuncu bulabilmekte zor olacak. Mantıklı olan Yasak Elma dizisinin yayından kaldırılması gibi duruyor. Diziden ayrılan oyunculardan sonra yeni oyuncularla çekilmesi büyük reyting kaybına ve izleyici açısından hayal kırıklığına neden olacaktır.

Yasak Elma Neden Yok Devam Edecek mi? Yayından Kaldırıldı mı?

Talat Bulut’un Kızını Yeni sezonda Kim Oynuyor ?422

Talat Bulut hakkında geçen sezon çıkan iddialar diziye damgasını vurdu. Toplam dört oyuncunun ayrıldığı dizide Talat Bulut’un kızı Lila’da yer alıyordu. Yapım ekibi reytingleri kaybetmemek için çalışmalarına devam ediyor. Lila’yı yeni oynayacak oyuncu belli oldu. Bu anlaşma ile dizinin 3. sezonda da devam edeceğini anlamış olduk. Diziden ayrılan Lila’yı yeni sezonda Buçe Buse Kahraman canlandıracak. Eylül ayından itibaren Lila karakteri yerine farklı bir kız göreceğiz. Tahminlerimiz dizinin büyük hit kaybı yaşayacağı yönünde.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Temmuz 2019