Yasak Elma Oyuncusu Erim öldü mü? Diziden ayrıldı mı ? Yasak elma Erim diziden ayrıldı?

Yasak Elma Oyuncusu Erim öldü mü? Diziden ayrıldı mı ? Yasak elma Erim diziden ayrıldı?

Fox Tv ekranların da yayınlanan duygusal dizi Yasak Elma oyuncusu Ender ve Halit’in oğlu Erim vuruldu. Yoksa Erim öldü mü? Erim diziden ayrıldı mı?
Başrollerinin  Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Şafak Pekdemir, Tuan Tunalı ve Barış Aytaç gibi ünlü isimlerin oynadığı Yasak Elma her hafta heyecan,entrika,duygusal dolu bölümler ile ekranlara geliyor. Bu hafta Cuma günü Fox TV ekranlarındagösterilen Yasak Elma’da beklenmeyen bir hadise yaşandı. Ender ve Halit’in oğlu Erim, Yıldız’ın babasının oklarına hedef oldu. Dizinin final bölümü izleyenleri çok şaşırttı. Final sahnesinin arkasından herkesin akılına büyük soru işareti geldi. Peki Yasak Elma Erim öldü mü? Yasak Elma Erim (İlber Kaboğlu) öldü mü? Diziden ayrılan isim kim?

Yasak Elma Erim Öldü mü?

Fox Tv’nin en çok izlenen reyting rekortmeni sevlen dizisi Yasak Elma’nın son bölümünde Yıldız’ın babası etrafa dehşet saçtı. Yıldız’ın babası Mustafa, Ender’e verdiği bilgiler karşısında rüşvet istedi. Ender  bunu kabul etmedi. Ender bu gerçeği  Zeynep’e söylemiş, Zeynep duydukları karşısında şaşırdı. Yıldız ise Ender’den duyduğu bu haber karşısında annesinden hesap sormaya gitti. Tüm bu yaşananların ardından Mustafa, Halit’in peşine düştü. Halit için pusuya yatan  Mustafa, sabah Halit evden çıkarken silahını çekti. Halit’in korumaları hemen müdahale etti  ve onu kurtardılar. Fakat okula yetişmek için hızlıca koşan Erim, kurşuna hedefi oldu. Halit kanlar içinde yerde yatan oğlunu görünce sinir krizleri geçirdi. Erim  ambulansla acilen hastaneye götürüldü. Erim’in durumu ne olacak? Erim öldü mü?

Yasak Elma 42. bölümün hemen ardından Erim’in ölüp ölmediği ise merak konusu olurken, diziden bir kişinin ayrıldığı kesin açıklandı. Yeni hapisten cezasını çekip çıkan Mustafa, başka bir vukuata karıştığı için tekrar hapise girecek. Böylelikle Mustafa karakteri dizide bir daha  olmayacak. Diziden ayrılan ünlü isim Yıldız’ın babası Mustafa olacak. Erim’in ölüp ölmediği ise henüz belli değil. İlber Kaboğlu’nun diziden ayrıldığı ile ilgili haberler henüz yayınlanmadı.Yeni bölüm Cuma akşamı saat 20.00’de Fox Tv ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Yasak Elma’da Ender’in Kayıp Oğlu Yiğit (Doğaç Yıldız) Kimdir?

Fox Tv’de pazartesi günleri reyting rekorları kıran sevilerek izlenen Yasak Elma dizisi sezon finaline hazırlanıyor. Dizinin oldukça geniş oyuncu yelpazesine yeni bir karakter eklendi. Ender’in yıllar evvel önce ebeye verdiği Yiğit karakterini genç ve yakışıklı oyuncu Doğaç Yıldız canlandırıyor. 1991 yılında İstanbul doğumlu olan Doğaç Yıldız eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Tiyatro Bölümü’nde bitirmiştir. İlk kez kameralar karşısına 1998 yılında babamı hırsızlar çaldı  sinema filmi ile geçen oyuncu, İki Aile dizisinde oynadığı Efe karakteriyle gönüllerde çok sevildi. Gece Gündüz, Eyvah Halam ve Tatlı Hayat dizilerinde de rol almıştır kariyerine basamak basamak hızla tırmanan Doğaç, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Şehzade Kasım rolüyle de oynamıştı. Aşkına Eşkıya, Yuvamdaki Düşman ve son olarak Kuyu adlı dizilerde rol almayı başarmıştı Yasak Elma’da Yiğit karakteriyle izleyeceğiz. Doğaç Yıldız’a  başarılar diliyoruz.

Yasak elma dizi oyuncusu ERİM vuruldu. Yasak Elma Son fragman

Ender’in oğlu ortaya mı çıkıyor? – Yasak Elma 42. Bölüm

Ender ve Kaya arasında ne yaşandı? – Yasak Elma 42. Bölüm

Halit yıldıza inanmıyor yasak elma 42.bölüm Yasak Elma 42. Bölüm Özeti

Yasak Elma 42. Bölüm Özeti: Kaya’nın Ender’den gizli test yaptırması sonucu Ender’i adeta çileden çıkarır. Yıldız ise Kaya ve Ender ilişkisini kanıtlamak ve Ender’i şirketten göndermek peşindedir. Zeynep ve Alihan hak ettikleri mutluluğa kavuştuklarını sanarken, parasını bitirip şehre dönen Mustafa’nın ise Ender’le tanışması olayların seyrini değiştirecektir. Yıldız, Ender’in yaptığının karşılığını çok ağır bir şekilde vermek için harekete geçer. Bütün kapılar yüzüne kapanan Mustafa ise kendini kaybeder herkesin hayatını değiştirecek inanılmaz korkunç bir karar verir.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Nisan 2019