Yasak Elma Reyting Sonuçları Nasıl Dizi Tuttu mu Erken Final mi yapacak?

Yasak Elma Reyting Sonuçları Nasıl Dizi Tuttu mu Erken Final mi yapacak? Yasak Elma dizisinde Yıldız kardeş ile mütevazi bir hayat sürer. Ama Yıldız’ın gözü yükseklerdedir. O herkesin ona saygı duymasını ister. Zengin hayatı sürmek ister. Kardeşi Zeynep ise onun tam tersidir. Zeynep hayatının düzeninden memnundur fazlasında gözü olmaz ve ablasının bu tutumuna da kızar.

Gün gelir Yıldız Ender Hanım ile karşılaşır. Ender Hanım sosyetenin en tanındık simalarındandır. Ender Halit’in eşidir. Ama ondan ayrılmak ister. Ondan ayrılacaktır ancak onun mirasına el koyacaktır. Çünkü o mirasta söz hakkı olmasını sağlayacak bir evlat vermiştir Halit’e. Ender kocasından boşanmak ister ama bunu başarması kolay olmayacaktır.

Açıkça söylemek gerekirse Yasak ELMA reytingleri ile hayal kırıklığı yaşattı. İşte 19 Mart Pazartesi ilk hafta reyting oranları..

Bu yüzden de Yıldız’la anlaşma yapıp kocasıyla ilişki yaşamasını ister. Halit Yıldız’a inanacak aşık olacak ve Ender’i aldatacaktır. Bu şekilde Ender’de istediği miktar nafaka ile istemediği adamdan ayrılmış olacaktır. Yıldız bu teklifi kabul eder ama kardeiş Zeynep bunu duyunca tepkisi ne olacaktır?  Zeynep’te Halit’in ortağı olan Alihan’ın şirketinde çalışmaktadır. Bölümler ilerledikçe Alihan ve Zeynep arasında da aşk kıvılcımları olacaktır. Bakalım bölümler ilerledikçe ne gibi sürprizler bekliyor seyirciyi.

Yasak Elma dizisi pazartesi akşamları Fox tv yayınlanacak. Pazartesi günleri yayınlanması Yasak Elma dizisi açısından bir dezavantaj. Çünkü pazartesi yerini garantilemiş başarılı yapımlar var. Çukur ve Söz dizisi reytinglerde 1. sıra için yarışan iki yapım. Böyle başarılı dizilerin olduğu akşam yeni başlayan bir dizinin izlenme oranı düşük. Ama umarız böyle olmaz.

Pazartesi günlerine yeni bir reyting rekoru getirir belki de Yasak Elma dizisi. Oyuncuları Şevval Sam ve Talat Bulut’un yanı sıra Sevda Erginci Eda Ece ve Onur Tuna gerçekten beğenilen oyuncuları. Umarız izlenir ve reytingleri yüksek gider dizinin . Siz ne düşünüyorsunuz yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Not: Bize göre Yasak Elma farklı bir günde yayınlansa kesinlikle daha çok izlenirdi. Söz Çukur ve Survivor Yasak Elmaya en büyük darbe olacaktır çünkü bu dizi ve programların izleyicisinin başka bir dizi veya programı takip etmesi çok zor… Yasak Elma Reyting Sonuçlarını açıklandıkça buraya güncel olarak ekleyeceğiz…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yasak Elma Reyting Sonuçları Nasıl Dizi Tuttu mu Erken Final mi yapacak? (4 Yorum)

  1. Dizinin saatinr yetisemedim suan ikinci defa bu saate yayinlaniyor uyumuyor diziyi izliyorum cok merak ettim

  2. Diziyi cok begendim.carsamba gunu yayinlanirsa dahada tutacagini dusunuyorum.umarim devam eder

Eklenme Tarihi: 17 Mart 2018