Yasak Elma Şahika Kimdir? Hırslı ve iddalı Rolü Nesrin Cavadzade de!! Nesrin Cavadzade kimdir?

Yasak elma Dizisine dahil olan Nesrin Cavadzade kimdir? Yasak Elma Şahika Kimdir? Kaç yaşındadır? boyu kilosu kaçtır?

Nesrin Cavadzade Kimdir, 30 Temmuz 1982 tarihinde Azerbaycan’ın başkenti olan Bakü’de doğmuştur. Annesiyle birlikte 11 yaşında İstanbul’a geldi. 2 yıl oyunculuk eğitimi alan ve yukarıda bir kısmını saydığımız dizi ve filmlerde rol alan Nesrin Cavadzade Türkçe’nin dışında, Rusça, İngilizce ve Fransızca dilleri bilmektedir.

Nesrin Cavadzade Bizim Hikaye dizisindeki Tülay karakteriyle izleyicilerin beğenisini kazanmayı başarmıştı. Güzel oyuncu son olarak Fox TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisine katıldı. Ünlü oyuncunun Yasak Elma dizisine çok şey katacağı tahmin ediliyor.

En son Yasak Elma Dizisine dahil olan  Nesrin Cavadzade daha önce hangi dizilerde hangi rollerde oynadı? 

Yeni Sezonun gözde dizilerinden biri olmaya aday olan Bizim Hikaye dizisinde Hazal Kayaya rol arkadaşlığı yapan isimlerden birisi de Tülay Karakteri olmuştu. Bizim Hikaye Tülay rolünüNesrin Cavadza oynamıştı? Şuan ise Yasak Elma Dizisinde rol alacak.. Bilgileri Resimleri İnstagram adresi sosyal medya hesapları gerçek adı soyadı gibi bilgileri sizlere sunacağız..

Yasak Elma dizisindeki Kaya Ekinci‘nin kardeşi Şahikaın gerçek adı Nesrin Cavadzade‘dir. Nesrin Cavadzade bir çok dizide rol almış olan meşhur bir oyuncu olmasına rağmen son yıllarda önemli bir rolde oynamadığı için hafızalardan silinmiş olabilir. Ama yaşı ileri olanlar Nesrin Cavadzade isminin geçtiği çok diziye şahit olmuşlardır.

Bizim Hikaye Tülay dizide oldukça aktif bir rolde oynamaktadır. Son olarak Fi dizisinde konuk oyuncu olarak rol almış olan Nesrin Cavadzade bir çok dizide önemli rollerde oynamıştır.  Ağır Roman Yeni Dünya dizisinde rolü oldukça önemlidir. Birce Akalay ile oynadığı Küçük Ağa dizisinde ve son olarak da 2016 yılında Aslı Enver ile Şükrü Özyıldız’ın başrollerini paylaştığı Kış Güneşi‘nde rol almıştır.

Bizim Hikaye dizisinde ise Hazal Kaya, Reha Özcan ve Burak Deniz gibi oyuncular ile aynı dizide yer alan Nesrin Cavadzade’yi Tülay rolünde izleyeceğiz. Bizim Hikaye Tülay Kimdir instagramı twitter adresi vb. sosyal medya kullanıcılarına hitap eden özelliklerini ayrıca yazacağız sorup isteyen ziyaretçilerimize. Peki Bizim Hikaye Tülay Kimdir işte gerçek hayattan bilgileri:

 

Bizim Hikaye Tülay Kimdir? Bel Fıtıkçı rolünü oynayan Tülay karakteri Nesrin Cavadzade isimli oyuncumuz hakkında bilgileri hayatını kısa detayları ve biyografisini sizlerle paylaşacağız. Bizim Hikaye Tülay rolü ile bel fıtığı tedavisinde etkin bir rol oynayıp afişler astıran ve eski bir hemşire olan Tülay kocasının baskıcı tutumuyla sadece bayanlara hizmet vermekte erkeklere bel fıtığı tedavisi yapmamaktadır.onuşuyor.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.