Yasak Elma Talat Bulut’un Yerine Kim Gelecek Yeni Halit Kim?

Yasak Elma Talat Bulut’un Yerine Kim Gelecek Yeni Halit Kim? Yasak Elma dizisi sezon finaline yakın bir zamanda bir iddaa ortaya atılmıştı. Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu olan Talat Bulut dizi de Halit Ergun rolünü canlandırıyor. Dizinin başrol oyuncusu olan tecrübeli oyuncu Talat Bulut’un sette çalışan kostüm asistanı Özge Şimşek’i taciz ettiği iddaa edildi.

Talat Bulut bu taciz iddaasını yalanladı. Ama bu durum yargıya taşındı bile. Tüm oyuncularda eğer böyle bir şey varsa bunu hep birlikte kınayacağız dediler. Yasak Elma dizisi yapımcısı da yargı süreceğinin bekleneceğini ve olay kabul edilirse Talat Bulut ile anlaşmanın feshedileceğini söyledi.

Talat Bulut’un avukatı da hemen karşı açıklama yaparak Talat Bulut’un 42 yıllık sanat hayatında böyle ithamlarla suçlanamayacağı ve kendisinin de genç bir kız babası olarak böyle bir şey yapmayacağı iddaaların asılsız olduğu söylendi. Karşı dava açıldı ve suçsuzluğu kanıtlanmaya çalışılacak açıklamasında bulunuldu. İddaalar gerçek mi yalan mı bilemeyiz. Ancak böyle bir durum varsa cezalar verilsin herkes yaptığının cezasını çeksin!!

Yasak Elma dizisinin başrolü olan Talat Bulut’un film projesi olan Mucize 2 filminden de çıkarıldığı öğrenildi. Mahsun Kırmızıgül Mucize 2 filmi oyuncu kadrosunda Öğretmen rolüyle yer alan Talat Bulut’u çıkardı. Yeni oyuncu arayışlarına başladı.

Yasak Elma dizisinde de Halit Ergun rolünü canlandırıyordu. Talat Bulut çıkan haberlere göre yeni sezonda dizide olmayacak. Peki Talat Bulut’un canlandırdığı Halit Ergun rolünü kim oynayacak? Başrol oyuncu arayışları devam ediyor. Şimdilik bir oyuncuyla anlaşılmadı. Yasak Elma dizisi yeni sezon başlama tarihi 15 ağustos. En kısa zamanda yeni başrol oyuncusu açıklanacaktır. Siz bu role hangi oyuncuyu yakıştırıyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yasak Elma Talat Bulut’un Yerine Kim Gelecek Yeni Halit Kim? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2018