Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Oyuncuları

Yasak Elma Talat Bulut’un Yerine Kim Gelecek Yeni Halit Kim?

Yasak Elma Talat Bulut’un Yerine Kim Gelecek Yeni Halit Kim? Yasak Elma dizisi sezon finaline yakın bir zamanda bir iddaa ortaya atılmıştı. Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu olan Talat Bulut dizi de Halit Ergun rolünü canlandırıyor. Dizinin başrol oyuncusu olan tecrübeli oyuncu Talat Bulut’un sette çalışan kostüm asistanı Özge Şimşek’i taciz ettiği iddaa edildi.

Talat Bulut bu taciz iddaasını yalanladı. Ama bu durum yargıya taşındı bile. Tüm oyuncularda eğer böyle bir şey varsa bunu hep birlikte kınayacağız dediler. Yasak Elma dizisi yapımcısı da yargı süreceğinin bekleneceğini ve olay kabul edilirse Talat Bulut ile anlaşmanın feshedileceğini söyledi.

Talat Bulut’un avukatı da hemen karşı açıklama yaparak Talat Bulut’un 42 yıllık sanat hayatında böyle ithamlarla suçlanamayacağı ve kendisinin de genç bir kız babası olarak böyle bir şey yapmayacağı iddaaların asılsız olduğu söylendi. Karşı dava açıldı ve suçsuzluğu kanıtlanmaya çalışılacak açıklamasında bulunuldu. İddaalar gerçek mi yalan mı bilemeyiz. Ancak böyle bir durum varsa cezalar verilsin herkes yaptığının cezasını çeksin!!

Yasak Elma dizisinin başrolü olan Talat Bulut’un film projesi olan Mucize 2 filminden de çıkarıldığı öğrenildi. Mahsun Kırmızıgül Mucize 2 filmi oyuncu kadrosunda Öğretmen rolüyle yer alan Talat Bulut’u çıkardı. Yeni oyuncu arayışlarına başladı.

Bunu Görmelisin!  Bizim Hikaye Barışın Kız Kardeşi Merve Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Yasak Elma dizisinde de Halit Ergun rolünü canlandırıyordu. Talat Bulut çıkan haberlere göre yeni sezonda dizide olmayacak. Peki Talat Bulut’un canlandırdığı Halit Ergun rolünü kim oynayacak? Başrol oyuncu arayışları devam ediyor. Şimdilik bir oyuncuyla anlaşılmadı. Yasak Elma dizisi yeni sezon başlama tarihi 15 ağustos. En kısa zamanda yeni başrol oyuncusu açıklanacaktır. Siz bu role hangi oyuncuyu yakıştırıyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1991 yılında Kırıkkale'de doğdu. Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Evli ve 2 çocuk annesi olan Esra Özdere Dizihaberi.Tv de yazılar yazıyor.

1 yorum

1 yorum

  1. Figen

    13 Ağustos 2018 at 16:50

    Mehmet Aslantuğ

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Oyuncuları

To Top