Yasak Elma Yeni Lila’yı Oynayan Kimdir ? Buçe Buse Kahraman Halit Bey’in Kızını Oynayacak

Geçtiğimiz sezon reytinglerinden daha çok Talat Bulut skandalı ile gündeme gelen Yasak Elma dizisinde flaş ayrılıklar devam ediyor. Halit Ergun’un kızını oynayan Ayşegül Çınar diziden ayrıldı. Peki 2019-2020 Yasak Elma Lila’yı bu yıl kim oynayacak yeni oyuncuyu tanıyalım.

Yasak Elma Yeni Lila’yı Oynayan Kimdir ? Buçe Buse Kahraman Halit Bey’in Kızını Oynayacak

Yasak Elma Yeni Lila’yı Oynayan Kimdir

Yeni sezonda devam edecek mi yayından kaldırılacak mı diye takip ederken karara varıldığını öğrendik. Dizideki ön planda olan dört oyuncu yerine de yeni oyuncular dahil oldu. Bunlardan en önemlisi Lila’yı oynayan karakterin değişmesi oldu. Artık Lila’yı Buçe Buse Kahraman oynayacak. Güzel oyuncu 1996 doğumludur. İzmir’de bulunan Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Üniversitesi’ne bağlı olan Oyunculuk Fakültesi Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur.

Yasak Elma Yeni Lila’yı Oynayan Kimdir

İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında yaşamıştır. Kötü Çocuk sinema filmi onun hayatındaki medya dünyasına ilk adımı oldu. Biz ise kendisini geçtiğimiz sezonda reyting rekortmeni olan Çarpışma dizisinde tanıdık. Dizide Meltem karakterini canlandıran oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte oynamıştır. Yeni sezon için arayış içerisinde olan güzel oyuncu Yasak Elma dizisinde Halit Argun’un kızı Lila’yı bu sezon oynayacak isim oldu.

Buçe Buse Kahraman’ın Sevgilisi Kimdir ?

Güzel oyuncunun kalbi Orhan Öztokat tarafından gasp edilmiştir. Kendisi gibi oyuncu olan Orhan Öztokat Köksüz filminde oynamıştır. Çok ünlü olmayan oyuncu Buçe Buse ile sevgilidir. İkilinin resimlerini instagram üzerinde bulabilirsiniz. @bucekahraman tagı ile oyuncumuzu takip edebilir ona mesaj gönderebilirsiniz.

Buçe Buse Kahraman’ın Sevgilisi Kimdir ?

Buçe daha önce Kötü Çocuk filminde Neşe karakterini canlandırdı. Geçen Sezonda ise Çarpışma dizisinde Kadir’in kız kardeşi rolünü oynadı. Şimdi ise Yasak Elma dizisinde değişen Lila’nın yerine oynayacak oyuncu imzasını bu gün itibari ile attı.

Yasak Elma Lila’nın Gerçek Hayattaki Sevgilisi Kim
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Temmuz 2019